2737
2734

دوستان من دوز اول برج ۷  زدم

یکم مشکل تنفسی پیش اومد گفتم گفتم شاید کرونا گرفتم ...دوز دوم دوروز پیش زدم و دیشب دچار حمله تنفسی  توهم وتورم صورت  شدم ، رفتم یکی از معتبرترین جاها گفت دوهفتست زیر۵۰سال ممنوع شده چراباید ی دختر جوون این واکسن سنگین بزنه یه سفر خارج انقد اهمیت داره؟ ککلی دعواکرد ، بعد علایمم واقعا وحشتناک بود بی وقفه بالامیوردم ، همش تب و لرز داشتم اخرسرم یهو حمله تنفسی شد جوری که رگای چشام همه پر خون شد ازبی اکسیژنی زد بیرون ....من ابدا فکر نمیکردم به من نسازه ای کاش واکسن کم ریسک تری میزدم ،دکترگفت فعلا این انقباض گلو حمله تنفسی باهامه بمرور کم میشه ....

خدا❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامان منم آسترازنکا زد ۱۳ روز مریض وحشتناک بود

اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)🌾🌙کلنا فداک یا فرمانده جانم مهدی(عج)🌱دوستای خوبم خواستین بهم بگین براتون توحید بخونم و صلوات بفرستم✨♥خدایا!از بد کردن آدمهایت شکایت داشتم به درگاهت اما شکایتم را پس میگیرم...من نفهمیدم!فراموش کرده بودم که بدی را خلق کردی تا هر زمان که دلم گرفت از آدمهایت، نگاهم به تو باشد.گاهی فراموش میکنم که وقتی کسی کنار من نیست،معنایش این نیست که تنهایم.معنایش این است که همه را کنار زدی تا خودم باشم و خودت... با تو تنهایی معنا ندارد!مانده ام تو را نداشتم چه میکردمدوستت دارم، خدای خوب من.(دکترچمران)🕊🤍🌿
2728
2740
نه ممنوع که نیست. شما حساسیت داشتی بهش. با دوز اول باید متوجه میشدی حساسیت داری دومی رو نمیزدی

یه درصدم احتمال ن ، جستم قویه ...ولی دیشب مرگ باچشام دیدم 

خدا❤️❤️❤️
وایی خدا بد نده بهت دختر یه زوج ک جفتشون دکتر بودن تو شهرمون در اثر همین واکسن فوت کرد....

ای بابا، تازه دکتربودن ، دکتره انقدددددعوام کرد این زدم ،گفت فقط شانس اوردی کار ب لخته خون نرسید

خدا❤️❤️❤️
اره گفتن زنان درسن باروری وزیر ۵۰سال واکسن استرازانکا نزنن.تازه کشف کرد.فک کنم عوارض داشته

من انقد حالم بد بود باورکنین مواد میدادن میکشیدم ک فقط نفهمم چی داره ب روزم میاد

خدا❤️❤️❤️
چیا میخوردن تواین مدت؟ بمن گفت ابدا قرص نخور...چیاتوخونه بخورم

عزیزدلم شاید بدن ها متفاوت باشه و برای بدن شما خوب نباشه اما آبگوشت؛ دمکرده آویشن عناب چای سفید 

اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)🌾🌙کلنا فداک یا فرمانده جانم مهدی(عج)🌱دوستای خوبم خواستین بهم بگین براتون توحید بخونم و صلوات بفرستم✨♥خدایا!از بد کردن آدمهایت شکایت داشتم به درگاهت اما شکایتم را پس میگیرم...من نفهمیدم!فراموش کرده بودم که بدی را خلق کردی تا هر زمان که دلم گرفت از آدمهایت، نگاهم به تو باشد.گاهی فراموش میکنم که وقتی کسی کنار من نیست،معنایش این نیست که تنهایم.معنایش این است که همه را کنار زدی تا خودم باشم و خودت... با تو تنهایی معنا ندارد!مانده ام تو را نداشتم چه میکردمدوستت دارم، خدای خوب من.(دکترچمران)🕊🤍🌿
عزیزدلم شاید بدن ها متفاوت باشه و برای بدن شما خوب نباشه اما آبگوشت؛ دمکرده آویشن عناب چای سفید  ...

مایعات داغ میخورم تنفسم بهترمیشه ولی غذا نمیتونم نگه دارم گلاب ب روت ...

خدا❤️❤️❤️
2706