2733
2739
عنوان

بچه ها یه کرم سفارش دادم

101 بازدید | 11 پست

کرم س کاره دور چشم ام ان دی هست چون دور چشمم خیلی تیره اس حالا تاثیراتشو که دیدم یکم میترسم اخه من ۱۸ سالمه و اصلا پوست زیر چشمم خراب نیست فقط تیره اس اون تاثیراتش خیلی زیاده میترسم به پوستم آسیب بزنه به نظرتون استفاده نکنم؟

😍تونسِ تونم😍دخترم خوش اومدی به زندگیمون 😍 منو بابایی بیصبرانه منتظر اومدنتیم😍💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب با دکتر مشورت کردی؟ 

ببا مشاور شرکت صحبت کردم خودش گفت که استفاده کرده راضی هست

اگه با تجویز متخصص خریدی خوبه دیگه استفاده کن. اما اگه سرخود خریدی دقت کن دور چشم خیلی حساسه همینطور ...

الانم دقیقا حرف تورو زد میگه خودم ۱۸ سالم بوده استفاده کردم عکسش رو هم نشونم داد دیگه نمیدونم

2740
بنظر من زوده، اگه از الان استفاده کنی پس باید تو سن بالاتر چیکار کنی  از روش های دیگ و طبیعی ب ...

خوب همون کم خونی باعث شده از بچگی کم خونی دارم رفع نمیشه دیگه مجبور شدم کرم بگیرم واسش

الانم دقیقا حرف تورو زد میگه خودم ۱۸ سالم بوده استفاده کردم عکسش رو هم نشونم داد دیگه نمیدونم

کی حرف منو زد؟ اون کسی که ازش خریدی؟ 😁 فروشنده‌ها از هممممممه محصولاتشون تعریف میکنن و همه رو هم میگن که استفاده کردن و نتیجه گرفتن! شما که نباید باور کنی! 

کی حرف منو زد؟ اون کسی که ازش خریدی؟ 😁 فروشنده‌ها از هممممممه محصولاتشون تعریف میکنن و همه رو هم می ...

مشاور همون برند . من فقط میترسم که تاثیرش زیاده به پوستم آسیب برسونه مجبور شم همیشه استفاده کنم😣