2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم چیزی نمیگم تعلیق نشم...

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده
2731

به پلیس ندی به کی بدی پس؟ با یه شماره تماس مگه چکار میتونی بکنی؟ بری در خونشون بگی پولمو بده چون شمارتو دارم؟

یادمه یه کلیپ تو اینستا پخش شد ، یه یاروی دزدی، از پشت سر یه خانومی اومد کیفشو بدزده. زنه حین جیغ زدن بود که یه پراید از ته کوچه اومد و فهمید دزد زده به این خانومه و با ماشین کوبید به یارو. راننده پراید سرباز بود و پیاده شد یه دل سیر دزده رو زد و کیف خانومه رو گرفت . هفته بعدش خبر رسید دزده رفته از سربازه شکایت کرده که این منو زده😬

یعنی رو داره مثل سنگ پا قزوین !

( یا كاشِفَ الْكَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِكْشِفْ كَرْبى بِحَقِ اَخْیكَ الْحُسَیْنِ...)