2733
2739
عنوان

از استرس تعیین جنسیت دکتر شاکری امروز دارم میمیرم خدا...

| مشاهده متن کامل بحث + 6697 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تعجب میکنم تو قرن 21 هنوز بعضیا دختر و پسر براشون فرق داره!

من خودم یادم میاد باردار بودم روزی 1000بار دعا میکردم و سوره قرآن میخوندم که فقط بچه م سالم باشه!

شما مادری! کسی خواست حرف بزنه محکم و قاطع برخورد کن تا پشیمون بشه از حرفش!

اگه خدا بهت دختر داد خیلی دوستت داشته! من پسر دارم ولی دلم واسه دخترا غنج میره!
2728
2738
عزیزم اگه التش رو نشون داده پسره دیگه چرا این همه استرس داری ؟ تنها دعات این باشه که سالم باشه
ایشالا به سلامتی بدنیا بیاد

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
عزیزم اولا که دختر و پسر نداره وبچه هر چی باشه فقط دعا کن که سالم باشه و عاقبت به خیر بشه.ثانیا بیشتر اشتباهات در حول دختر بودنه.یعنی هفته 12-13 اگه بگن دختره امکان داره عضو تناسلی هنوز تشکیل نشده باشه .ولی برعکسش کم پیش اومده.سر پسرم دکتر شاکری گفت دختره که بعد معلوم شد پسره

کار دکتر شاکری واقعا خیلی عالی بود. اقای دکتر شاکری شخصا سونورو انجام میده. من از طریق سایتشون و توصیه خوهرم با مرکزشون آشنا شدم. جنسیت بپمو درست تشخیص داد توی هفته 11 جنسیتمو گفت. میدان آرژانتین، خیابان بخارست (همون احمد قصیر) کوچه هشتم - مرکز تصویربرداری دکتر شاکری 02188502324- سایت مرکز تصویربرداری دکتر شاکری

خیلی کارشون خوبه فقط توی چند ثانیه جنسیت و تاریخ انعقاد نطفه و حتی تاریخ عادتی و تاریخ زایمان منو گفتن. بدون اینکه هیچ اطلاعاتی بهسشون بدم. واقعا تخصص  و تسلط دارن دکتر شاکری شخص خودشون منو سونوکردن.

خب استرس دارم دست خودم نیس

خب‌جنسیتش چی شد اخرش؟نگفتی چرا

پسرم علیرضا ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ به دنیا اومد و زندگی منو محمدرضا شادتر از قبل کرد. ان شاالله همه منتظرا این حس تجربه کنن به حق امام رضا
2706