2733
2734
عنوان

اسنپ و تپسی مشهد

554 بازدید | 23 پست

به نظر شمام راننده اسنپو تپسی های مشهد ادمهای سالمی هستن؟

خدایا چنان کن سرانجام کار                                      تو خشنود باشی و ما رستگار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام

ما چند وقت پیش مشهد بودیم

برای رفت و امد اسنپ و تپسی میگرفتیم ... شانس ما هرکی میومد یا معتاد بود .. یا دعوایی بود .. یا خراب بود .. یا ماشین قراضه ای داشت ...؟

برای شمام پیش اومده یا شانس ما بوده؟؟

خدایا چنان کن سرانجام کار                                      تو خشنود باشی و ما رستگار
2728

بازم سفر مشهد در پیش داریم .. چند روز دیگه

همسرم اصرار داره ماشین ببریم مث اوندفعه نشه

البته اونبار تعدادمون زیاد بود .. همه با هم بودیم خب ترسی نداشتیم

ایندفعه منم استرس گرفتم نکنه بخوام تنها جایی برم با اسنپ واقعا ترسیده شدم

با اتوبوسم که تو این اوضاع نمیشه ...

😐

وااا یعنی چی 

من و ابجیام رفتیم خرید .. راننده اسنپ همینطور که داشت از روز مرگیش حرف میزد از جیبش چاقو در اورد ... میگفت من برای دفاع از خودم چاقو دارم!

حالا برا سه تا خانم چه لزومی داره از دفاع از خودش بگه؟

کلا ادم جالبی نبود ...

2740
نه خداروشکر من چندساله از اسنپ ماشین میگیرم اوکی بودن 

مشهد؟؟

منم تو شهر خودمون خدا رو شکر تا حالا چیزی ازشون ندیدم

بازم سفر مشهد در پیش داریم .. چند روز دیگه همسرم اصرار داره ماشین ببریم مث اوندفعه نشه البته اونبا ...

الان اوضاع ویروس داغونه 

مشهد قرمز شده اگه واجب نیست یکم عقب بندازین 

اگه خیلی ضروریه با شخشی بیاین اونم بخاطر اینکه کمتر در معرض ویروس باشین 

یکی دیگه مسیر رو کامل نرفت .. وسط راه پیادمون کرد گفت این پاساژ بهتره .‌ . . اونجا به درد نمیخوره جنساش🤦‍♀️

آره من مشهدیم البته شاید شما از منطقه ای که میگرفتی خوب نبوده  مسیر من با مرکز شهر فرق داره&n ...

ما بیشتر از خ امام رضا میرفتیم

اما به همه جا گرفتیم ..

ما بیشتر از خ امام رضا میرفتیم اما به همه جا گرفتیم ..

آهان خوب اونجا منطقه زواریه خیلی شلوغه من اصلا اونورا تنها نرفتم با شخصی میریم و میایم اونم در طول سال دو سه بار 

2706