2737
2739

کیا زیاد استفاده میکنن از چیزهای زینتی  مثلا گوشواره یا طلا بدلیجات چقد پول براشون میدین و چی استفاده میکنین یا دوست دارین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ی مدت خیلی خیلی تو نخ اکسسوری بودم ی سریا رو میخریدم ی سری هم خودم درست میکردم😁

ولی الان ی ساعت یا دستبند ب زوووور میندازم 

برا من هوس دوره ای بود ک دورش تموم شد

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

من اهل سنگ اصلم فقط سنگ خیلی دوس دارم الانم دستبند و گردنبندشو دارم

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
2740

البته طلا هم دوس دارم بدلیجات دیگه هم دارم ولی فقط سنگ دائم استفاده میکنم

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.

من بدل برا زن متاهل نمیپسندم 

البته خودم یه مدت طلاهام فروخته بودم گوشواره   رنگ ثابت گرفتم و خل خال . 

گوشوارو خیلی سال استفاده کردم 

ولی خل خال  نفسم ، بعد چندین ماه زیر زبونش رفتم تا دوست نداره ، گفت ب خاطری ک باعث میشه ب پات توجه کنن . و  فرداش درش آوردن تا حالا ننداختنم

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....

ساعت زياااد

گوشواره زياد و همه مدل تقريبا

دستبند هم چهار پنج تا دارم

ولي چيزي كه دائميه همين گوشواره و ساعتمه

انتقاد سازنده تون رو براي خودتون نگه داريد😉فقط خانم هاي بالاي ٣٠سال استثنا هستن😅