2733
2739
عنوان

مامانای باحال و فعال اردیبهشت 94 ( سه ماه دوم )

| مشاهده متن کامل بحث + 263040 بازدید | 38712 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بچه ها سلام یه کانالی پیدا کردم که برای یه متخصص تغذیه اس برای دخترم ازش برنامه غذایی گرفتم ۳۵ وعده مختلف داد برای یه هفته گفت هر رورز باید ۵ وعده غذا بخوره دخترم ۱۵ ماهشه و خیلی بدغذا بود اما با این برنامه این ماه ۴۰۰ گرم وزن گرفت اگر توی غذا دادن مشکل دارید حتما ازشون کمک بخوایید. آدرس کانالشون رو براتون میزارم baby_food@
2738

سلام بچه ها من سه سال پیش عضو نی نی سایت بودم بچه ام که به دنیا اومد دیگه نیومدم .دخملم اردیبهشت 94 به دنیا اومد.دنبال بچه های اونموقع هستم.طیما و سحر و باران و بچه های دیگه که اونموقع باهم اقدامی های مرداد بودیم

سلام و وقت به خیر

اپلیکیشن دانادیسبرای آموزش و تربیت کودکان تا 14 سال بسیار مفیده.در این اپلیکیشن با کمک گرفتن از قصه و داستان و انیمیشن های جذاب ضمن آموزش، رفتارهای نامناسب کودکان اصلاح می شود. برای دریافت این اپلیکیشن جذاب به سایت دانادیس مراجعه کنید. لینک دانلود اپلیکیشن دانادیس:  https://danadis.ir/application-danadis-v1.3.apk

مشاوره کودکان و نوجوان، متخصص های زندگی