2737
2734

بچه ها من یه مدته یکیو دوس دارم اونم منو دوس داشت ولی چون اصکل بودم ردش کردم حالا عاشقش شدم اونم انتقام طور منو رد کرد ولی از همه رفتاراش حرکتاش مشخصه ازم خوشش میاد و روم حساسه کلا بعد حالا نزدیک سه هفته است بهم پیام نمیده یا میده در حد دو سه کلمه اونم مثلا من سوالی چیزی میپرسم بعضی وقتا هم سین میکنه جواب نمیده در صورتی که خودش از این حرکت متنفره جدیدا هم چیزی میگم انلاینه ولی یکی دو روز بعد جواب میده قبلا خیلی بی طاقت بود مثلا من به توصیه نی نی سایتی ها نزدیک به ده روز بهش هیچی نگفتم با یک حالت دلخور بهم گفت سرت شلوغ شده دیگه بهم پیام نمیدی ....الان من چیکار کنم؟ دلیل این رفتار چیه ؟

تعداد رای : 245
نظرسنجی
پیام بدم« خیلی دادم یا سین میکنه ج نمیده یا چند کلمه ای ج میده»
7
2%
پیام ندم کلا
156
63%
دلیل اینو بپرسم؟
58
23%
صب تا شب با پیام به رگبار ببندمش/ وقتی پیام داد مثل خودش بشم
24
9%
Sandman, I'm so alone🍭Don't have nobody to call my own🫂Please turn on your magic beam🪄Mr. Sandman bring me a dream❣️✨Make her the cutest that I've ever seen🙈                                                   song:Mr. Sandman🌈🌙🌧️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط گزینه ۴🤣

چیکا کنم خو🙉 چشه مگه😂🤦🏻‍♀️

Sandman, I'm so alone🍭Don't have nobody to call my own🫂Please turn on your magic beam🪄Mr. Sandman bring me a dream❣️✨Make her the cutest that I've ever seen🙈                                                   song:Mr. Sandman🌈🌙🌧️
2731
سرد ج بده بذار بیفته دنبالت باز بعد اوکی شو باهاش

فعلا اصن ج نمیده بهم 😐💔 سین کرده ولی...

نه عزیزم زندگی رو با میدون جنگ اشتباه نگیر

چون بی محلش کردی دلخور شده

ی بار برا همیشه دلیل رفتارش رو بپرس اگه جواب سر بالا داد ازش برا همیشه خداحافظی کن

دانشجوی پزشکی ورودی مهر ۱۴۰۲👩‍⚕️❤ در تلاش برای رسیدن به نام کاربریم ✌گربه ها کاملا صداقت عاطفی دارند. انسان ها، به هر دلیلی، ممکن است احساسات خود را مخفی کنند، ولی گربه ها هرگز. ارنست همینگوی.                                               
نه عزیزم زندگی رو با میدون جنگ اشتباه نگیر چون بی محلش کردی دلخور شده ی بار برا همیشه دلیل رفتارش ...

واییییی نمیتونم خدافظی کنم 

ژرف یه پونصد باری ردم کرده انقد که کینه ایه😐💔ولی من باز ادم نشدم 

الان چیکار کنم باهاش؟ 

2738
بنطرم کمتر پیام بده مردا انگار ببخشیدا مریضن یکی که بهشون محل میده خودشونو میگیرن یکی که محل نمیده ...

دخترا چجوری هستن؟🤔 

اره من داداشم همینطوره😐 بهش محل نمیدم فک میکنه کار اشتباهی کرده هی میپرسه چیزی شده؟

بنظرمن باهاش صحبت کن و دلیل این کارشون بپرس 

پائولو کوئیلو تو کیمیاگر میگه هنگامی که بالا رفتن از یک تپه را شروع کردی به مکانی که در آن به گریه می افتی توجه کن چون قلبت و گنجت همانجاست💚    کاربر نسبتا قدیمی محسوب میشم از سال ۹۷ تعلیق میشم  دوباره عضو میشم🥲😶
بنظرمن باهاش صحبت کن و دلیل این کارشون بپرس 

بعد اگه گفت سرم شلوغه چی بگم؟ میدونم اینو دروغ میگه چون الان بیکاره یه بار غیر مستقیم اینو پرسیدم پیچوندم 

واییییی نمیتونم خدافظی کنم  ژرف یه پونصد باری ردم کرده انقد که کینه ایه😐💔ولی من باز ادم نشدم ...

اگه به حرفم گوش میدی این کار رو بکن

دیگه بهش پیام نده

اصلا بزار غرورت جلوش حفظ بشه

تو میگی ۵۰۰ باری بهش پیام دادی یعنی تلاشتو کردی

ی مدت به خودت استراحت بده در مورد احساست بهش فکر کن

اگه پیام نداد که هیچی تو هم شمارشو حذف کن بی خیال

اگه پیام داد بچه بازی رو بزارید کتار منطقی حرف بزنید ازش دردشو بپرس اگه قرارشد با زم با هم اوکی شید توقعات همو بجا بیارید آن شاالله که خیره😁

دانشجوی پزشکی ورودی مهر ۱۴۰۲👩‍⚕️❤ در تلاش برای رسیدن به نام کاربریم ✌گربه ها کاملا صداقت عاطفی دارند. انسان ها، به هر دلیلی، ممکن است احساسات خود را مخفی کنند، ولی گربه ها هرگز. ارنست همینگوی.