2733
2734

قراره بریم یه جایی « یه شهر دیگه» بعد اونجا خب قراره بریم خونه دوست مامان بابام بعد خونشون یه برجه که بجز خانواده خودشون دوست ها و فامیلاشونم اکثرا تو همون برج هستن ما هم قراره بریم خونشون و خب قرار شده اکثر وقت ها بزرگترا برن بیرون ما جوون ها خونه باشیم تا بعدا بریم بیرون همه هم همدیگه رو میشناسیم تقریبا یه پنجاه نفری میشیم حالا یه بدبختی ای که دارم اینکه تو اون جمع سه تا پسر هستن حدودا سه سال پیش دوتاشون که اومده بودن خونمون و اولین بار دیدمشون خب یه جورایی کراش داشتیم رو هم😑 بعد یک سال پیش که پسر دوست مامانم اومد خونمون« اون یکم بزرگ تر اون دوتاس» بهم گفت پسر عمه هام شمارت رو دو سه بار ازم خواستن ولی جای اون تو بیا شماره منو بگیر😐 که خب من رد کردم الان برم تو جمع اینا خب معذب میشم خیلی تلاش کردم نرم اعتماد به نفسمم داغونه زود هول میشم بجز اون حس خیانت بهم دست میده تو جمعشون من یکی رو دوست دارم ...و اون دو سه بار تاکید کرده که متنفره کسی خیلی صمیمی باهام رفتار کنه حالا چیکار کنم؟ پسر دوست مامانم که همیشه هست اون دوتا هم که پسر عمه هاشن یه طبقه فاصله دارن باهم هر شبم قراره مهمونی و... باشه یعنی قشنگ دهنم سرویس میشه نمیدونم چجوری باید رفتار کنم رفتارم همیشه صمیمیه ولی الان گیج شدم 

Sandman, I'm so alone🍭Don't have nobody to call my own🫂Please turn on your magic beam🪄Mr. Sandman bring me a dream❣️✨Make her the cutest that I've ever seen🙈                                                   song:Mr. Sandman🌈🌙🌧️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیلی رسمی رفتار کن قرار نیس هرکی از ما خوشش بیاد باهاش دوست بشیم محلشون هم نده یکم اعتماد ب نفس داشته باش و محکم رفتار کن

وزززن فعلی بدلیل افسردگی۷۳_ارزومه دوباره برسم۵۰.                                                                       ۷۸🔓۷۳🔓۵۰🔒
اهمیت نده بهشون

خب نمیشه که میترسم زایه بازی در بیارم

Sandman, I'm so alone🍭Don't have nobody to call my own🫂Please turn on your magic beam🪄Mr. Sandman bring me a dream❣️✨Make her the cutest that I've ever seen🙈                                                   song:Mr. Sandman🌈🌙🌧️
2740
بچسب به مامانت همه جا باهاش برو

اون موقع ک اومده بودن دوتاشون همین کارو کردم بهم پیله کردن بیا بریم جنگل نرفتم اومده بودن زورضون اومده بود نمش مسخره ام میکردن که اره مامانیخ

چندسالته؟

۱۶ اونا ازم بزرگترن اعتماد به نفسم صفره

توجه نکن  50 نفری میخواین برین تو یه برج؟😐

نه ما سه نفریم میریم مامان و بابامم که اونجان یه برجه چند طبقه اش کلا مال اینا و دوست ها و فامیلاشونه حدودا پنجاه نفری میشن