2737
2739

بچه ها دوست من امروز ب من زنگ زد

همین جوری حرف زدیم

بعد داشتم بهش میگم فلان کس. با پول باباس داره عشق و حال میکنه

بعد گفت همه به یه جایی رسیدن خلاصه

منم گفتم با تلاش خودت به یه جایی  برسی بهتره

اونم گفت جی میگی بابا تو که همش قسط میدی با حالت تمسخر گفت

منم گفتم بهتر از بیکاریه من برای ایندم دارم قسط میدم (تا عید قسط دازم بعد دگ پولم برا خودمه)

بعدش دوباره حرف زدیم گفتم عموم پولداره فلان کارو کرده

اونم برگشت گفت بابای تو فقط بی عرضه بودع(پدر مادرم از هم جدا شدن ولی بابام زیاد دوسم نداره  با اینکه اون نداره ولی بازم بابامه دوست ندارم بهش بی احترامی  کنه)گفتم  فلانی میدونی تو جند سالته بابای. من چند سالشه خوبه منم به  بابات بی احترامی کنم

گفت میگیرم میکشمت دیگ برو کنار بزار باد بیاد😕منم گفتم بهتره جوابشو ندم گفتم من کلی کار دارم بیکار نیسم خدافظی کردم باش

ولی چند دیقع بعد  یه استیکر فرستاد ولی من جواب ندادم ازش دلخور بودم

دیدم این پیامو فرستاده

چندین بارم تو خرفاش ب مامانم اینا  حرف  میزد مثلا انگاز رفیقشن یا هم سن و سالشن اینجوری میگه ولی من بهونه میکردم قطع میکردم

امروز دیگ واقعا بدم اومد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

با این دوستت قطع رابطه کنه اندازه نخودم عقل نداره 

چجوری با اینا دوس میشین

میخواهم بیشتر کتاب بخوانم📚 اگر کتابی رو مشناسین که مفید بوده رو بهم معرفی کنید🙏برای رسیدن به هدفام تلاش کنم.💪 دعا کنیم برای همو آرزوهای خوبو امید داشته باشیم به امروز.. به فردا؛بهفردا ها.
من بودم قطع رابطه میکردم😑 البته من خیلی ادم حساسیما نمیدونم شرایط شما هم اون لحضه چطوری بوده

ب هرکی میگم میگه دیگ  باهاش جرف نزن

هر ماه باید با یکی از دوستاش دعوا کنه

من اصلا جوابشو نمیدادم میگفتم بیخیال  میفهمه بالاخره

ولی اصلا حالیش نیس