2733
2739
عنوان

کسی هست به دردو دلم گوش بده...

273 بازدید | 27 پست

شوهرم ابان بهم خیانت کرد و با یه زن تو خونه دیدمش...اول تصمیمم طلاق بود اما دیدم به یه بچه سه ساله خونه بابامم نمیتونم برم و موندم..ولی از اونروز همش فکرای بد میاد سراغم شوهرم قسم خورده میمونه پای زندگیم و اشتباهشا تکرار نمیکنه...ولی راستش باور ندارم..دیگه برام سیاه شده..با اینکه خیلی سعی کرده فراموش کنم..باهام بوده همه جا اما برام دیگه فایده نداره..با دخترمم خیلی بد رفتار شدم..یعنی همش یه بغضی تو گلومه هر روز یادم میاد..میخوام فراموش کنم ولی نمیشه..نسبت به خودشم خیلی سرد شدم که همین باعث شده زیاد بحث داشته باشیم..شبا دیگه دوست ندارم برم پیشش بخوابم همین باعث شده هی بگه چرا اینجوری و این حرفا...مشاورم رفتم اما کمکم نکرد..البته ادامش ندادم..فقط میخواستم باهاتون دردو دل کنم چون فقط تو دل خودمه این ماجرا و بعضی وقتا میخواد خفم کنه..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
متاسفم خودت دیدی ؟

بله در کمال ناباوری رفته بودم خونه بابام بهم گفت بمون میام دنبالت من دخترم اونجا اذیتم کرد گفتم به بابام برم گردونند خونه...با یه زن تو خونه بود...

اول قایمش کرده بود بعد دیگه خودم فهمیدم...خیلی بد بود همش میخوام فراموش کنم ولی نمیشه

2740

عزیزم حق داری منم خیانت دیدم و هرگز فراموش نمی کنم علتشم اینه که چون خودم انسان مقیدی هستم و هرگز خیانت نکردم و نمی کنم واسه همین تحمل این شرایط سخته برامون اگه مام مثل خودشون بودیم براحتی فراموش می کردیم 

چرا نمیده ،وای میستادی و میگفتی اگه میخواهی برگردم حق طلاق را بهم بده ،یه کاری میکردی حسابی میترسوند ...

بابا من نصفه روز رفتم خونه بابامو اینا به خاطر شرایط مجبور شدم برگردم...با اون روش میرفتم نهایت طلاق میشد...خیلی غده..

ببین خاطرات گذشته رو‌ فراموش کن و به آینده خودت و دخترت فکر کن یعنی چی واسه یه آدم بی ارزش هم فکرو هم بچتو داری نابود می کنی یه ذره عقل داشته باشین حالا شوهرت یه غلطی کرده ولش کن گناه هر کی گردن خودشه سعی کن تو زندگی شاد باشی زمان خیلی زود گذره ارزش غصه ناراحتی نداره همین که می تونی نفس بکشی با دختر شاد باش و بگو بخند شوخی کن نزار دخترت به تو نگاه کنه و این رفتار های بی معنی یاد بگیره 

به خدا توکل کن همه چی رو درست می کنه . . 😊❄️ 

ببین منم مثل تو این مشکل رو دارم و حتی بدترش رو دیدم نمی خوام بگم فقط بگم شاد باش آدم هر چقدر شاد باشه شوخی کنه زندگی براش شیرین تره 🤪🧁

من در هر حال حتی موقعی که می خواستم گریه کنم خندیدم صورتت رو خراب نکن خوشگله 💕✨

2706