2733
2734
عنوان

دعا برای حل مشکل زندگی برادرم

548 بازدید | 16 پست

سلام دوستان

راستش کمی زندگی برادرم با خانمش به مشکل خورده. الان خانمش میگه جدایی و برادرم هم خانمشو خیلی دوست داره. خانمش هم لجبازی میکنه. یه بچه یک سال و نیمه دارن. خوشحال میشم دعا کنین و صلوات بفرستین برا حل مشکلشون.  

چون خدا میگه با زبانی دعا کن که گناه نکردی باهاش.  شما هم سر نماز دعا کنین شاید خدا کمک کرد مشکلشون حل شد😔😔😔بخاطر اون بچه واقعا دلم خون هستش. الان یک ماه هست نزاشته باباشو ببینه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نیت محبت بینشون سوره یس رو 12 بار بخون

سوره طلاق برای محبت بینشون

ایت الکرسی 11 بار بخون(البته بهتره برادرت بخونه) 11 با بخونه بین کلمه یشفع (اسم همسرش)ادامه عنده رو تا اخر بخون.اینجوری میشه مثلا یشفع زهرا عنده .....

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
2731
از ته دل فقط برای خوشبختی اون بچه دعا کردم

قربونتدوست عزیز. واقعا اون بچه گناه داره. ما هم هیچکس دخالت نمیکنیم که خودشون حل کنن مشکل رو

ولی برا بچه برادرم دلم خونه. خیلی به باباش وابستس.  از الان بهش ضربه روحی میزنن

فدای شما. حتما. دستتون درد نکنه عزیزم 😍😍🤗🤗🤗

سلامت باشید عزیزم.انشاءالله که هرچه زودتر مشکلشون حل شه

شمام برای برادرم دعا کن از شر بدهی خلاص شه خیلی گرفتاره

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
2738
سلامت باشید عزیزم.انشاءالله که هرچه زودتر مشکلشون حل شه شمام برای برادرم دعا کن از شر بدهی خلاص شه ...

خخدآ ایشالا همه گرفتاریها رو رفع کنه. خدا خودش فقط توانایی حل تمام مشکلات رو داره😘😘

خیلیممنون. ایشالا

راستی اگر امکانش هست به برادرتون بگید خونش رو تمیز کنه زیر فر شارو جارو بزنه.یکم سرکه با اب مخلوط کنه گوشه های (کج دیوارها)خونش بپاشه/جلوی درب وردی خونش هم با اب و سرکه بشوره هم درب داخلی هم درب بیرونی/4قل هم به یکم اسپند بخونه قبل از اذان مغرب داخل خونش دود کنه

راستی اگر امکانش هست به برادرتون بگید خونش رو تمیز کنه زیر فر شارو جارو بزنه.یکم سرکه با اب مخلوط کن ...

مرسیعزیزم.  برادرم این هفته شیفت سرکارش هست. هفته بعد میگن این کارا رو انجام بده

مرسیعزیزم.  برادرم این هفته شیفت سرکارش هست. هفته بعد میگن این کارا رو انجام بده

اگر براتون مقدوره خودتون میتونید انجام بدید.میتونید قرآن رو داخل پلاستیک هم بزاردی که خیس نشه 4گوشه قران رو بزنید داخل اب.واون اب رو به کجهای خونش بریزید

امیدوارم حل شه زودتر

ان شاالله بحق فاطمه الزهرا مشکلشون حل میشه  و بزرگترین گناه اینه که فرزندرو 

از دیدن پدر یا مادر محروم کنن درسته که زن و شوهر  از همدیگه جدا میشن بچه چه گناهی کرده چه اختلافی با پدر یا مادرش داره؟!  

بسم الله الرحمن الرحیم  آنا عاشقه الحسین❤ و خادمه اهل البیت علیهما السلام 💕 بسم الله الرحمن الرحیم قل هو الله احد الله الصمد لم یلد و لم یولد و لم یکن له کفوا احد  💕🌹از سال 15 سالگی عضو نی نی سایت بودم تازه وارد هم نیستم با شماره دوستم اینبار اومدم😑😑 برای حاجتم صلوات بفرستین😘😘