2733
2734
عنوان

ازدواج سنتی خوب است یا مدرن ؟

4037 بازدید | 33 پست
سلام
میشه بگید ازدواج سنتی خوب است یا مدرن ؟ منظورم از سنتی ازدواجیه که مامانت می ره برات خواستگاری..
از مدرن هم اینکه دنیا می دونه و خبر داره جز مامانت.
ازدواج شما مبتنی برکدام بوده؟
مرسی از راهنماییهاتون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مال منم سنتی بود بمرور زمان عشق بوجود میاد وعشقش موندگارتره روز بروز هم بیشتر عاشق همدیگه میشیم منکه راضیم
خیلی محتاج دعایم ....ممنون میشم برای براورده شدن حاجتم صلوات بفرستید .اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
2731
اول اینکه اسمت خیلی باحاله
بعدش راجع به سوالت هم منم ازدواجم سنتی بود اما همسرم خودش دورادور پسندیده بود و بعد مامانشو
فرستاد خواستگاری البته هیچ نوع رابطه دوستی قبلش نداشتیم
الان هم خدارو شکر مشکلی نداریم
مهم انتخاب عاقلانه است
در هر دو حالت هم می شه ازدواج موفق داشت هم ...
من سنتی نبودم ولی نظر خانواده ام خیلی مهم بود برام
اگر می گفتن نه قبول می کردم
البته ما از همون اوایل خانواده ها در جریان بودن
مرسی خدای مهربونم :* دل همه منتظرارو شاد کن..آمین. مواظب نفس منم باش :)
2740
ازدواجی خوبه که حتما قبلش خانواده ها با هم رفت و آمد داشته باشن. من خودم ازدواج سنتی رو ترجیح میدم اما به شرط اینکه خانواده ها وقت کافی برای شناخت به دختر وپسر بدن, نه اینکه مثل بعضی از خواستگارا بعد 2 روز زنگ بزنن و جواب بخوان, که اونم حتما باید جواب مثبت باشه!!
*خوش به حال انارها و انجیر ها!! دلتنگ که میشوند, می ترکند....
من کاملا سنتی ازدواج کردم خیییلی راضیم البته بگم تنها دختر فامیل بودم که سنتی ازدواج کرد همه با شوهراشون یا زنشون دوست بودن اونا هم خداروشکر به مشکل نخوردن
گاهی گمان نمی کنی، ولی می شود
گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابتست
گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای گداییی و بخت با تو یار نیست
گاهی تمام شهر گدای تو می شود