2733
2734
میشه یه صلوات برا مادر شدن من بفرستی اسمم فاطمه

انشالله قسمتت میشه نگران نباش منم یروزی مثل شماحسرتشوداشتم الان حدوده۵ماهه زندگیم۱۸۰درجه تغییرکرده سخته😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میشه یه صلوات برا مادر شدن من بفرستی اسمم فاطمه

منم یروز توسایت به همه میگفتم صلوات بفرسن برام الان دردای حاملگی میکشم

میشه برا سلامتی تودلیم یه صلوات مهمونم کنین عشقا الهی خدا دامن همه منتظرارو سبزکنه
من تبو لرز دارمو پادرد هفته هفتمم خوابم نمیبره....خیلی سخته بارداری

پادردچرا؟ من خیلی وزن اضافه کردم فکرمیکردم مال اونه اما دیروزرفتم دکترگفت اصلانباید پادردداشته باشی وبرام ازمایش نوشت

[QUOTE=224675660]منم یروز توسایت به همه میگفتم صلوات بفرسن برام الان دردای حاملگی میکشم[/QUO

ولی درداشم شیرینه مادرشدن شیزینه باهمه سختیاش

لطفان برای مامان شدنم صلوات بفرستید 🙏🙏الهی به ارزوهای قشنگتون برسید .خیلی خیلی محتاج دعا های از ته دلتون هستم 
منم یروز توسایت به همه میگفتم صلوات بفرسن برام الان دردای حاملگی میکشم

دقیقا. دیشب ساعت۵صب فقط اشک میریختم من تصورم ازحاملگی حالت تهوع وخواب زیادبود😪

2740
پادردچرا؟ من خیلی وزن اضافه کردم فکرمیکردم مال اونه اما دیروزرفتم دکترگفت اصلانباید پادردداشته باشی ...

نمیدونم نصف شب از درد پاشدم سرماداشتم میخوردم شلغم غسل لیمو خوردم😭

میشه برا سلامتی تودلیم یه صلوات مهمونم کنین عشقا الهی خدا دامن همه منتظرارو سبزکنه
[QUOTE=224675660]منم یروز توسایت به همه میگفتم صلوات بفرسن برام الان دردای حاملگی میکشم[/QUO ولی ...

قسمتت الهی حتی بدون دردش

دقیقا. دیشب ساعت۵صب فقط اشک میریختم من تصورم ازحاملگی حالت تهوع وخواب زیادبود😪

وااای خدایا توبه حالت تهوع من دارم روزگارم سیاهه ماشالا بهت که نداری

نمیدونم نصف شب از درد پاشدم سرماداشتم میخوردم شلغم غسل لیمو خوردم😭

منم توپاییزمدام درگیرسرماخوردگی بودم امادکترم گف عسل گرمیه خطرناکه شمام خودسرچیزی نخور

منم توپاییزمدام درگیرسرماخوردگی بودم امادکترم گف عسل گرمیه خطرناکه شمام خودسرچیزی نخور

باشه عزیزم منم فقط امشب مجبور شدم از درد یکم

وااای خدایا توبه حالت تهوع من دارم روزگارم سیاهه ماشالا بهت که نداری

برعکس انقداشتهام زیاده. مشکل من بیخوابیه واینکه داخل بینیم کاملاخشک شده و همیشه گلوم وسرم یخ زدس واقعاوحشتناکه ای کاش هردردی داشتم الا این موردنادر

برعکس انقداشتهام زیاده. مشکل من بیخوابیه واینکه داخل بینیم کاملاخشک شده و همیشه گلوم وسرم یخ زدس واق ...

منم میگفتم کاش حالت تهوع نداشتم ولی هرچی ودیگه بود قبول میکردم خیلی سخته هیچی نمیتونم بخورم...دکترت گفت عادیع؟ من گفت عادیه هفته چندی تو؟ 

2706