2733
2734
عنوان

چراحامله نمیشم😔😔😔

361 بازدید | 45 پست

۱۱ماهه اقدامم سونودادم پاپ اسمیر دادم ازمایش دادم مشکلی نبود چرا حامله نمیشم پس .هرماه منتظرم اخرشم نامید میشم پری هام همش منظم بود این ماه ۵روز جلوانداختم حال روحیم خیلی بده .شوهرمم نمیره ازمایش بده 

تا ی مدتی حامله نمیشی

حسی دارم پاک تر از جان.. دلی دارم همجون دریا صاف صبورم دچار رویاپردازی بیش از حدم تنها ک میشم اهنگ گوش میدم باخودم حرف میزنم شاید کسی فکر کنه دیوونم نه ولی من چیزایی میلینم ک کسی نمیتونه ببینه کسی نمیتونه حس کنه.. شاید بگین مسخرس ولی من مرگ طرفو با چشای خودم میبینم.. ب این دنیا دل نبند! بیشتر از این چیزی نمیگم فقط میدونم قدرتی دارم در حد تصور قدرتی ک خدا بهم داده و شاکر‌ش هستم! شکرت.. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا ی مدتی حامله نمیشی

حسم قویه میگه

حسی دارم پاک تر از جان.. دلی دارم همجون دریا صاف صبورم دچار رویاپردازی بیش از حدم تنها ک میشم اهنگ گوش میدم باخودم حرف میزنم شاید کسی فکر کنه دیوونم نه ولی من چیزایی میلینم ک کسی نمیتونه ببینه کسی نمیتونه حس کنه.. شاید بگین مسخرس ولی من مرگ طرفو با چشای خودم میبینم.. ب این دنیا دل نبند! بیشتر از این چیزی نمیگم فقط میدونم قدرتی دارم در حد تصور قدرتی ک خدا بهم داده و شاکر‌ش هستم! شکرت.. 
2728
2738

شوهرت بره آزمایش بده صد در صد ضعیفه 

خدا جونم شکرت هزاران بار شکرت که نگاه لطفت رو بهم انداختی🙏خدایا شکرت ک بچم صحیح و سالمه🙏❤خدایا شکرت که صدامو شنیدی۰❤بالاخره منم ۳۰تیرماه ۱۴۰۱ تستم مثبت شد و ۳ هفته بعدش صدای قلب خوشگلش رو شنیدم😍❤مامان فدات بشه ❤🤰🤱خدا جونم صدامو بشنو نوکرتم چیز زیادی نمیخام که فقط ۳_۴ تا بچه خوشگل و صحیح و سالم😍😘🤰🤱🌹🌹 توجه..توجه.. به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود😍❤🤰🤰خدایا من دلم بچه میخااااااا🤗🤱🤰 بچه هم دلش منو میخاد🤱🤰🤗 پس بیزحمت خداجون منو بچمو زودتر بهم برسون مرسی عشقم...من سال۱۴۰۰ مامان میشم😍😍😍 سال دیگه اسفند ماه بچم۳ ماهشه😍😍😍

شاید مشکل شوهرته منم یه سال نشدم بلاخره شوهرم رفت آزمایش گفتن جهش اسپرم کمه یه آمپول داد درست شد ماه بعد باردار شدم

بچه ام بیماره لطفاً برای سلامتیش صلوات بفرستید🙏لایک کنید منم براتون صلوات می‌فرستم به هر نیتی که دارید  
شاید مشکل شوهرته منم یه سال نشدم بلاخره شوهرم رفت آزمایش گفتن جهش اسپرم کمه یه آمپول داد درست شد ماه ...

چیکار کردی شوهرت رفت ازمایش ؟؟من هرچی بهش میگم برو میگم ن ول کن

به شوهرت بگو مریم مقدس نیستی ک تنها حامله شی اونم باید آزمایش بده.منم دو سال در به در دکترابودم حتی عکس رنگی ام انداختم آخرش دیگه گفتم من همه راها رو رفتم مشکلی ندارم خب تو برو آزمایش بده  رفت و مشکل داشت

دیدم که پوست تنم از انبساط عشق ترک میخورد!