2737
2739
عنوان

خواستگار

234 بازدید | 13 پست

سلام 

برا دوستم یکی رفته خواستگاری 

تو یگان ویژه تهرانه 

سمتش( جانشین دست) 

با مدرک دیپلم 

ظاهر و اخلاقشو دوست داره

به نظرتون قبول کنه؟ 

زندگی با نظامیا سخت نیست 

حقوق پایین و سختی دوری از شوهر؟ 

بستگی به خودش داره...ولی من باشم  قبول نمیکنم که هر لحطه نگران کسی که  دوسش دارم باشم

اللهم الرزقنا شهادته فی سبیل الله...میشه این دعا رو در حقم بخونید🌷 لطفا برای روح یکی از  عزیزان درگذشتم صلوات بفرستید..خدایا مارا آن ده که آن به🤲...شکر به آنچه از رحمتت دارم🤲 و شکر به آنچه از حکمتت ندارم...🤲الهی مجازات گناهانم را با عدالتت برمن مده...جزای گناهم را با رحمانیتت محاسبه فرما... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی به روحیاتش داره 

باید ببینه میتونه بااسترس ها کنار بیاد 

واسہ شادی روح همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ میفرسے آبجے؟❤🙏به شہادتـ رسیدڹ💔یادموڹ نره امنیتـ اتفاقے نیستـ..توسل به آقا ابالفضل رو فراموش نکنید😊من ازشون خیلی چیزها گرفتم من جمله همسر باتقوا و عالی😍😁...میشه برای اینکه حس شیرین مادری رو بچشم برام صلوات بفرسید؟🌹منم یادتون میکنم حتماا❤...مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)در ره ولایت باید سر داد🌹💪سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور👈آمد تا بگیرد از علے نقطہ ضعفے بیچاره ندانستـ ڪہ علے نقطہ ندارد😊!.... هرچی دارم ازاین دنیا از لطف و کرم شماست آقا ابالفضل ع...میدونم بازم حاجت دلم رو میدید سیدی❤👈فرزند سالم و صالح ان شاءالله🙏 مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلا بہشتـ مڹ در زمینہ 😍😢!دلخوشمـ تو دلتنگے هامـ ڪہ آسمـاڹ خانہ مڹ و حرمـ تـ❤ـو یکیستـ😢💖..
2731
2738
چرا 

چون نظامیه 

ببین عموی خودم نظامیه اصلا خونه نیس 

زن عموم چند بار جلو خودم گفته اشتباه کرده

می گفت با کسی باش زیاد ماموریت نره 

تو ازدواج می کنی از تنهایی در بیای نه اینکه تنهاتر شی

😅🤦🏻‍♀️

فک کنم 7 تومنه

منظورم این بود میشه یه زندگیو اداره کرد اگه خوبه توکل بخدا کنه قبول کنه فقط فکراشو بکنه ببینه با شیفت یا نبودنش میتونه کنار بیاد مثلا وقتی همه هستن شوهرش نیست یا مناسبت ها نیست اینکه بهش زنگ بزنه جواب نده مثلا تازه اومده خونه  یهو بهش زنگ میزنن الان بیاسرکار یا مثلا بخاطر کار همسرش حجاب داشته باشه البته یسری نظامیا اخلاقای خاصی دارن زودجوشن طبع نظامی دارن 

چرا؟ 

همین که اسم نظام روشونه؛زندگیشون خیلی سیستماتیکه

شنیدم حق خروج و ویزا و سفر خارج ندارن (جز مکان زیارتی)

یکی از دوستام هم میگفت شوهر خالش نظامیه به خدا و پیغمبر اعتقاد نداره هیچ موقع که خالش نماز میخونه با لگد میزنه تو کمر خانم ؛ خیلی چیزای بدی شنیدم اما اخلاقی رو میشه گفت آدم به آدم فرق داره؛ اما جو کاری ؛طرزفکر ؛ استایل زندگیشون که یکیه ؛از هیچ جهت ایده آل من نیست