2752
2734
عنوان

سرویس چینی گرفتم بالاخره, بیایدببینیدچطوره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1485 بازدید | 132 پست
عههه همینو خریدی اخرش؟ مبارکت باشه قشنگه چند نفره خریدی?

سلاممم بله عزیزدلم بالاخره امروز گرفتیم. فعلا 12نفره امابعضی چیزاش مونده بازبایدبگیریم4800تا حالا شده سری12نفره. ولی بخوام بازبگیرم خیلی میشه😑

خدایاهمروبه آرزوهای خوبشون برسون... مهربانی را باید از خدا آموخت. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زیاد برای اینایی که میره توی کابینت تمرکز نکن،قاشق وچنگال داری دوباره هزینه نکن،پولتو بیشتر خرج چیزای درشت که دائم توی دیدن بکن

لطفالایک نکنید،ممنون
تازشم هنوز خیلی چیزاش مونده هااا اونهاروبخرم کمش7میشه.  خیلی گرونه خیلی, شما هم طلایی هست سروی ...

بله سفید طلایی من تولدم همسرم گرفت‌ نداشتم تو جهیزمم خونوادم وسعشون نرسید بزارن همسرم گرفت واسم

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️
2731

Wow😍

خیلی شیک و قشنگه مبارکت باشه

حین شستن خیلی مراقب باش

به نظرم همه‌ی ما باید این شعر مولانا رو سرلوحه‌ی زندگیمون قرار بدیم   هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر..آرام تر از آهو بی باک تر از شیرم ..هر لحظه که می کوشم در کارکنم تدبیر..رنج از پی رنج آیدزنجیر پی زنجیر ..
مبارکه خیلی خوشگله کلا چقدر شد؟  آخه سرویس جهیزیه منم از ایناست  4 سال پیش 105 تیکه اش 2 ...

منون عزیزم چشات قشنگ میبنند. قابل نداره

12نفره 90پارچه فعلا4800شده امابایدتکمیلش کنم حدودا7تومنی میشه

قشنگه اسی، بچه ها چیکار کنم یه دوستی و لغو بزنم من دستم خورد قبول کردم الان بلد نیستم چطوری لغوش کنم ...

برو تنظیمات دوستان من ولغو دوستی بزن

منم دوست دارم سرویس قاشق چنگال طلایی بخرم ولی همه میگن رنگش می‌ره مگ اینک مارخارجی خیلی خوب بخری من جی فی نی پرسیدم ۱۸ نفره ش میشه ۱۱ میلیون ک خب خیلیه منصرف شدم 

شما تحقیق کردی کدوم مارک خوبه واسه سرویس قاشق چنگال ؟!

خواهش میکنم عزیزم . خوش سلیقه ای دیگه . نه این مدلا فکر نکنم به این زودی از مد بره . اخه طرحش هم شیک ...

اره راست میگی توکل بخدا. لطف کردی قربونت برم. خخخ من فقط باسلیقه ونظر شما دوستان دارم جهازمومیخرم😘😘😘

پارچ ولیوان خورشیدی خوبه بگیرم واسشون؟ 

2706