2737
2739
عنوان

نوزاد

33 بازدید | 8 پست

سلام خانما بچم ۳ ماهشهر از اول شیر خودمو میخورد اما الان چند روزه سینمو نمیگیره یعنی گشنشه اما وقتی سینمو می‌زارم دهنش گریه می‌کنه فقط تو خواب میخوره چی کار کنم؟

رفلاکس 

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حالا چی کنم

ببرش فوق تخصص گوارش کودکان بهش دارومیده هرچند من تاثیری ندیدم ولی شماببرش.موقع خواب شیب داربخابونش حتماحتمااروغشوبگیرخودتم بایدتغذیتو رعایت کنی لبنیات وپروتیین گاوی نخوری کلاسردی نخور

دنیای من ریحانه ورضا😘
2740
آخه شیر بالا میاره یعنی چی شده

عزیزم من تجربه ندارم اما میدونم که باید کمتر شیر بخورن حجم کم دفعات بیشتر . بین شیر دادن هم باعث  زود زود باد گلوشو بگیری.. حالا دکترم ممکنه ی سری دارو بده . 

موقع خوابیدن هم بالشت ک ممنوعه کلا برای نوزاد . فقط تشکشو حالت شیب دار بزار ک کمتر اذیت بشه . 

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.