2733
2739

بچها چهار روزه علائم دارم اولش سرفه بود بعدش شد سردرد بعد خستگی بدنی گلو درد شدید انگار خرد شیشه تو‌گلوهستش .... دیشب رفتم دکتر گفت احتمالا اومیکرون هستش ولی داروی  خاصی نداره کسی اینجا تجربه داره بگه واسه سرفه و‌درد قفسه سینه‌چی بخورم هرچقدرم‌میگذره بدتر میشه ... 😥😥😥 ممنون میشم اگه هرکی تجربه داره بگه بقیه استفاده کنن و چند روزه دوره اش سپری میشه؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من هم مثل شما هستم با سرفه شروع شد و کم کم شدید شد طوری ک قفسه سینم درد میکنه مایعات گرم بخور سوپ بخور

بوخور بده

من تست دادم جوابش امروز میاد خدا ب خیر کنه ۳ دوز هم واکسن زده بودم🥲

خدایی که ب شدت کافیست.....یه دختر آبانی با قلب صورتی💗💗💗💗💗عاشق گوبه ها🥺🐈🐱
2731
سلام من هم مثل شما هستم با سرفه شروع شد و کم کم شدید شد طوری ک قفسه سینم درد میکنه مایعات گرم بخور س ...

بخور فک‌کنم خوب باشه اونم سردش ولی دستگاه نداریم ... دیگه دارم کلافه میشم دردش زیاده

2740
سلام من هم مثل شما هستم با سرفه شروع شد و کم کم شدید شد طوری ک قفسه سینم درد میکنه مایعات گرم بخور س ...

بخور چه طوری؟ 

من دستگاه بخور تو خونه روزی ۱ ساعت روشن میکنم خوبه اون؟

بخور چه طوری؟  من دستگاه بخور تو خونه روزی ۱ ساعت روشن میکنم خوبه اون؟

سرتو ببر جلو یه پتو هم بکش روت قشنگ نفس عمیق بکشید تا بخار بره توی ریه هاتو نرم کنه وقتی صورتت عرق کرد دیگ بیا کنار

خدایی که ب شدت کافیست.....یه دختر آبانی با قلب صورتی💗💗💗💗💗عاشق گوبه ها🥺🐈🐱