2733
2739
اگر کسی هست که امید نداشته یا دکترا گفتن که باردار نمیشه و بدون دارو و عملی باردار شده بیاد بگه به امید دلگرمی بقیه دوستان
در مدرسه کربلا کودکان به چشم خود دیدند که بابا دو بخش است بخشی بر صحرا و بخشی بر سر نیزه اما اینکه عمو چند بخش است را فقط بابا می‌داند   《صَلی الله عَلیک یا ابا عبدالله 》
تعریف کن اگه دوست داری
در مدرسه کربلا کودکان به چشم خود دیدند که بابا دو بخش است بخشی بر صحرا و بخشی بر سر نیزه اما اینکه عمو چند بخش است را فقط بابا می‌داند   《صَلی الله عَلیک یا ابا عبدالله 》
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
خواهرم سه تا سقط داشت باردار میشد با استراحت مطلق و روزی یه آمپول بازم نمیموندن یه مدت کلا بی خیال شد بعد از هفت سال از ازدواجشون دقیقا اون ماهی که خیلی تحرک داشت کلی کوه رفته بودیم طبیعی باردار شد استراحت نکرد تا آخرش حتی دیگه آمپولاشم نزد الان دو تا دختر8ساله و چهارساله داره
واااای خدااااااااا
منم خودم تنبلی شدید دارم چند دوره هم دارو امپول استفاده کردم ولی فایده نداشت
همراه مهربون 23 سال مشکلشون چی بود؟
2740
دوست دخترعموم شش سال منتظر بود هم شوهرش مشکل داشت هم خودش
قبل محرم اقدام میکنن و کلا بیخیال میشن دیگه چندماهیم بود دکتر نمیرفتن هردو خسته شده بودن و عروسی برادرشوهرش با کفش پاشنه بلند میرقصه و موهاشو دکلره میکنه چون پریودش نامنظم بود اصلا شک نمیکنه و میره تهران برا ای وی اف اقدام کنن اونجا بهش میگن باید ازمایش بدی تا مطمئن بشیم حامله نیستی دختره میگه نه بابا برمیگرده شهرشون میبینه پریودش زیادی طول کشید یه بی بی میذاره کمرنگ میشه میندازه اشغالی ده روز بعد دوباره یکی دیگه میذاره پررنگگگگ میشه و میره آز میفهمه تو همه این مدت باردار بده و خبرنداشته
این جز معجزه چیزی نبوده
تورو خدا تعریف کنید دماوند؟؟؟
دو سال دنبال درمان بودم به هر دری زدم بسته بود تنبلی تخمدان داشتم کلا نا امید بودم نمیشد که نمیشد ماه اخر که رفتم سونو واسه سایز فولی کلی دارو خوردم و رفتم سونو گفت سایز فولیکول۹زنگ زدم به دکترم گفت این ماه هم نمیشه اندازه فولی کوچیکه برای ماه بعد برام دارو نوشت همون ماه یک هفته عقب انداختم انقدر ازمایش بارداری منفی داشتم که حتی فکر کردن به ازمایش هم برام مسخره بود رفتم دکتر گفتم یک امپول بده واسه پریودی دکتر گفت برو ازمایش هرچی گفتم من هر ماه اینطوریم قبول نکرد رفتم ازمایش فرداش گفت بیا جواب بگیر منم میدونستم منفیه ایندفعه هم فرداش با شوهرم رفتیم به شوهرم گفتم من نمیام تو برو بگیر رفت و اومد دیدم خوشحاله گفت مثبته اصلا باورم نمیشد اخه دکتر گفت فولیکولت کوچیکه نمیشه از اون مهمتر اینکه الان۳ساله واسه دومی منتظرم رفتم عکس رنگی گفت لوله هات بسته یه از دکتر پرسیدم دلیلشو میگه معلوم نیست چون سابقه عفونت نداشتم شاید مادرزادی بوده حالا برای دومی دکتر گفته ای وی اف کنم بچه ها من همون موقع هم لوله هام چسبندگی داشته فقط معجزه شده مطمین ام
2706