2752
2734
ممنون مریم گلی جان ان شاء الله خودتونم حاجت روا بشید من از بس چند سال طب ینتی رفتم نتیجه نداد شوهرم دیگه اصلا راضی نیست بریم فعلا میگه همین جنین ها رو انتقال لدبم اگه با من بود به بچه میاوردم بزرگ میکردم چه فرقی داره
خدایا من جز تو کسی را ندارم همیشه پناهم باش
بنده خدا هر روز بیا اینجا با هم دردو دل کنیم
در مدرسه کربلا کودکان به چشم خود دیدند که بابا دو بخش است بخشی بر صحرا و بخشی بر سر نیزه اما اینکه عمو چند بخش است را فقط بابا می‌داند   《صَلی الله عَلیک یا ابا عبدالله 》

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام لطفا خانم های منتظر شیرازی بیان اینجا با هم باشیم ممنون http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1514384&T=%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85_%D8%B4%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D8%B2%DB%8C_%D9%87%D8%A7%DB%8C%DB%8C_%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84_%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C_%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%AF_%D8%A8%DB%8C%D8%A7%D9%86_%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AC%D8%A7_&PageNumber=1
دوستان بیان ا زمعجزات زندگیتان بگید......
در مدرسه کربلا کودکان به چشم خود دیدند که بابا دو بخش است بخشی بر صحرا و بخشی بر سر نیزه اما اینکه عمو چند بخش است را فقط بابا می‌داند   《صَلی الله عَلیک یا ابا عبدالله 》
2731

منم بصورت معجره اسا باردار شدم نمیدونم برام بمونه یا نه دلیل این حرفمو تو بقیه حرفام میدونی ولی همینکه باردار شدم نشون از معجزه خدا هست برای من 

خودم مشکل دارم یه بار با دارو باردار شدم سقط شد ای یو کردم عمد کردم برا تخمک کشی جنین دوتا گرید ۳ واشتم فقط !!!

این ماه طبیعی باردار شدم 

اینو میدونم تا وقتش نشه نمیده 

من مدتی نازایی کشیدم از نظر روحی خیلی تحت فشار بودم دکتر گفت تو باید اهدای بگیری با رضابت خودم تخمک کشی کردم و بعدش دکتر گفت که شانست با این تخکها خیلی کمه و .... 

کلا دکترا ناامیدم  کردن ولی من امیدم رو از خدا از دست ندادم میدونم هرچیزی تا اون نخواد نمیشه البته به امامها هم خیلی متوسل شدم مخصوصا امام حسین و امام رضا و امام زمان ....

هروقت خدارو از ته دلت صدا بزنی مطمعا باش صداتو میشنوه ولی اگر جواب نداد مطمعن باش به خیرو صلاحته نبوده بهش ایمان داشته باشیم من بااینکه خیلی سختی کشیدم ولی هیچوقت به خدا اصرار نکردم گفتم هرچقدر هم من سختی بکشم بازم تو اگر صلاحت نبود نده و ....

سلام آره زنداداشم بعد ۱۷ سال

مادرم پیاده مشهد رفت خراسانی هستیم

توی گروه های روبیکا ختم ب حضرت نرجس خاتون سلام الله علیها علیها مادر امام زمان عج گذاشتن

زیارت عاشورا ۴۰ روز  با صدلعن و سلام هدیه ب نرجس خاتون سلام الله علیها مادر امام زمان عج  و  یاصلوات هدیه ب ایشون

زنگ زدن ب کربلا و مشهدعنوان:🕊🕊(شماره کربلا و حرم امام رضا)دارم دلت گرفته بیا🕊🕊

سلام عزیزان من خوبید؟ شاید بعضی هاتون بگین از همینجا تو خونه میشه با ائمه صحبت کنیم بله درسته ولی بعضیا دوست دارن تو حال و هوای حرم باشن اینا و زیارت کنند عزیزان این شماره ها ۲۴ ساعته است وقتی زنگ میزنید یک چیزی پخش میشه و بعد به حرم وصل میشید و صدای زائران فقط ب گوش شما میرسه راحت زیارت کنین کسی صداتون نمیشنوه❤️😍😇🤲

خب خب خب

شماره کربلا 1640

شماره حرم امام رضا علیه السلام ۰۵۱۴۸۸۸۸

با تلفن همراه میشه زنگ زد📿💖

اول برای تعجیل فرج امام زمان عج دعا کنین چون ایشون همه دردها درمان میشه.😇🫶

اللهم عجل الولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها 💚🤲

التماس دعا دارم