2737
2734
عنوان

از مادرم متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1360 بازدید | 72 پست
یه سری فضول و خاله زنک نشستن تو خونه هاشون و دنبال پند و موعظه و دخالتند.  نصیحت کنن که طرف ما ...

بخداقسم تو اوج نداری ماهی یک میلیون بهش میدم یکم آبرو داری کنه جلو شوهرم یا یکم عین مادربزرگا باشه برا پسرم

من همیشه وقتی نبودشو تصور میکنم دیونه میشم ولی اون اصلا برای ما رحم نداره همه ی خاله هام نصیحتش میکن ...

مادرت ازیه چیزی رنج میبره که مربوط به کودکیشه مطمئن باش... تغییرهم نمیکنه....

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی آمین‌چقدر خوب گفتی کاش مامان من اخلاقش خوب بشه مامان منم یه مدل دیگه هس ولی اصلا راضی نیستم به ...

ببین ذات مادر همیشه قشنگ و پاک ذاتا یه فرشتست اما متاسفانه شرایطی که تو گذشته از جمله بی محبتی پدر شما یا اذیت و ازار خانواده ی همسر یا ناکام موندن مادر از امور و خواستع های شخصیش مادر رو تبدیل میکنه به یک فرشته ی بی بال و پر .اون میخواد بال و پر شو (کمبود) از فرزندانش بگیره تا بتونه مادر خوبی باشه ..حالا چاره اینه که ففط بهش محبت کنید و در حین محبت صحبت های انگیزشی و مشاوره درمانی بهش بدید .نمیگم ببریدش دکتر یا مشاور خودتون با یک مششششاور عالم و اگاه صحبت کنید و نتیحشو ببینید

مادرت ازیه چیزی رنج میبره که مربوط به کودکیشه مطمئن باش... تغییرهم نمیکنه....

همه خاله ها و دایی هام میگن مادربزرگم برای خودش اینطوری بوده تا نصیحتش میکنن بدتر میشه

2731
بابا توروخدا بس کنین اخه مادر داریم تا مادر 

میدونم مادر داریم تا مادر شاید منم مثل خیلی از دخترا از رفتار مامانم بیزار بودم ولی الان که مرگشو دیدم الان که وارد دنیا بی مادر شدم میدونم چقدر تاریکه چقدر سخته راضی أم مادرم برگرده بازم گیر بده بازم سخت بگیره بازم محبت نکنه فقط بودنش کافیه همین خانوم میگه بین ده نفر بچه أم خفه شده این خانوم مادرشو صدا کرده و این قریضی هستش ما همه از مادرامون انتظار داریم حمایتمون کنن

بخداقسم تو اوج نداری ماهی یک میلیون بهش میدم یکم آبرو داری کنه جلو شوهرم یا یکم عین مادربزرگا باشه ب ...

کاملاباتمام وجوداین حستو درک میکنم...

2740

یعنی وقتی حرفاتو خوندم فکر کردم خودم نوشتم  مادر من هم دقیقا به بدی مادر شماست و من تصمیم گرفتم برای همیشه باهاش قطع رابطه کنم  نخواستم همچی مادری 

ان شالله  سال ۱۴۰۲ شکوفایی تمام خواسته هام🙏🏻
همه خاله ها و دایی هام میگن مادربزرگم برای خودش اینطوری بوده تا نصیحتش میکنن بدتر میشه

متوجه نشدم یعنی چی مادربزرگت براخودش اینطوری بوده؟

بقران قسم جوری خاهرمو با کابل زده رد کابل مثل خون افتاده رو پشتش یه بارم یه خواهر دیگم جلو چشم همه د ...

شما نباید حرف چنین مادری رو باور کنید اینکه بهتون ثابت کرده چ اخلاقی داره برعکس باید اینقده باهم خوب باشید و پشت هم باشید

2706