2737
2739
عنوان

مامانا لطفان بیاین کمک😥

173 بازدید | 25 پست

پسرم دوسال و دو ماهشه از شیر گرفتمش ، مشکلم اینه هیچ لبنیاتی نمیخوره اه اه میکنه میده بیرون تخم مرغم نمیخوره هر راهی به ذهنم میرسید رفتم بازی ، مسابقه ، باباش چون بحرف باباشه ولی  نمیخوره فقط شیر کاکایو اونم حاضری خودم درست کنم نه، نمیدونم چکارش کنم راهکاری دارین ؟ 

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤

شیرکاکائو بهش نده عزیزم

با قاشق بهش شیر بده

اوایل کمی سخته

ولی چاره ای نیست😅❤️

😬کاربر قدیمی❤️ عشقهای من👈🏻اهورامزدا❤️پسرم❤️همسرم❤️ آدمی را آدمیت لازم است…💙  گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️ (منتها نه برای همه)🥰

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740
شیرکاکائو بهش نده عزیزم با قاشق بهش شیر بده اوایل کمی سخته ولی چاره ای نیست😅❤️

تازه کاکا رو کشف کرده 😅امتحان کردم با قاشق تف میکنه ، از لبنیات هیچی نمیخوره نه ماست نه پنیر نه شیر، نه کشک 

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤
تازه کاکا رو کشف کرده 😅امتحان کردم با قاشق تف میکنه ، از لبنیات هیچی نمیخوره نه ماست نه پنیر نه شیر ...

وای خدا

پسر منم نمیخورد

یه لیوان شیر رو با قاشق بهش میدادم

تمام😅🤦🏼‍♀️❤️

😬کاربر قدیمی❤️ عشقهای من👈🏻اهورامزدا❤️پسرم❤️همسرم❤️ آدمی را آدمیت لازم است…💙  گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️ (منتها نه برای همه)🥰
سوپ پای مرغ درست کنیدبراش. پاها رو آخرش بردارید نبینه نخوره😆😆

اینو خوردم بدم میاد ندادم ولی امتحان میکنم ممنون 😶❤

گلی فرنی نمیخوره؟ تخم مرغ رو با فرنی میکس کن

نه فرنی نه حریره بادوم اصلان یه اعجوبیه اولین بارم شیر خودم گذاشتم دهنش نوزاد بود عوق زد 🤦‍♀️

دختر منم نمیخوره تو خواب شیر میدم 

خواب اخه دکترش بردم برا گرفتن گفت باید زودتر قطع میکردی شیر شبش و تو نه ماه هم دندونش خراب میشه هم خوابش بهم میخوره برا رشدش خوب نیست 

2706