2733
2734
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4322267 بازدید | 117656 پست

سلام من ماه دوم اقداممه و امروزم 26 پریودمه ..

متاسفانه از امروز ترشحم خیلی کم شده در حد قطع شدن معنیش اینه تا چندروز دیگ پریود میشم دیگ نه؟؟ 

منکه دیگ مطمئن شدم و البته ناامید😞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره اگه باردار باشی یه روزم عقب بیفته نشون می ده 

دوستم من 7 روزه تاخیر دارم البته پی سی او ام .ی بارداری پوچ داشتم حدود 7 ماه پیش.بعد از اون پری هام منظم شد و 35 روزه.از دو سه روز مونده به موعد ترشحم زیاد شد.و کمر درد و تیر کشیدن و گرفتگی عضلات شکم دارم.نوک سینه امم ی کوچولو درد میکنه..و درد میکشه تو پاهام...به نظرتون علائم بارداری هست یا ن؟راستی دو روز بعد از تاخیر بی بی چک منفی بود

خدایا.... دریافته ام کسی که می گوید " برایم دعا کن ...".. از روی عادت نمی گوید....! کم آورده است.... دخل و خرجش دیگر باهم نمی خواند... صبرش تمام شده است .... ولی دردهایش هنوز باقی مانده است....!!! مهربانم..!!کاش می دانستی چقدر دردناک است ،شنیدن جمله : "برایم دعا کن..." خدایا کمکش کن .. هنوز هم به معجزه کرامتت ایمان دارد.... یارب! هنگامی که ثروتم دادی، خوشبختی ام رانگیر. هنگامی که توانایی ام دادی، عقلم را نگیر. هنگامی که مقامم دادی، تواضعم رانگیر. انگاه که تواضعم دادی ، عزتم رانگیر....
دوستم من 7 روزه تاخیر دارم البته پی سی او ام .ی بارداری پوچ داشتم حدود 7 ماه پیش.بعد از اون پری هام ...

گلم بی بی چک ها ۹۰درصد درست نشون می دن با توجه به اینکه می گین عقب انداختین و بی بی چک گذاشتین احتمال بارداریتون کمه ولی خوب بازم صبر کنید اگه عقب انداختنتون طول کشید حتما دکتر برین تا علت بررسی کنه 

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده
2731
میشه اونایی ک تجربه دارت بگن با وجود قطع شدن ترشح امکان بارداری هست یا ن؟!  البته خودمم میدونم ...

اولا شما خیلی عجولین تازه دو ماه 

دوما امید و ریلکس بودن مهم ترین چیزیه که میتونین نتیجه بگیرین 

ما به همه می گیم عقب که انداختین اون موقع برین تو فکر بارداری 

توکل برخدا ان شاا... که باردارباشی

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده
اولا شما خیلی عجولین تازه دو ماه  دوما امید و ریلکس بودن مهم ترین چیزیه که میتونین نتیجه بگیری ...

بله حق باشماست خیلی عجولم ولی ی فکری هی میاد تو ذهنم آزارم میده ک اگ قرار بود بشه تو همین دوماه میشد😐😢

2738

من هيچ علائمي ندارم جز كمي سينم درد ميكنه بزاق دهنم زياد شده و خيلي خستم ميشه همين كه قبل از پري اينجور ميشم ٦ادريبهشت موعدمه يه كوچولو كمر درد و زيردلم دردميكنه خيلي هم گرسنم ميشه 😬چه زياد شد فكر كردم علائم ندارم 

البته منظورم ترشح كه هيچ ندارم تكرر ادراره كه اصلا ندارم درد شديد پري ندارم نوك سينمم درد نميكنه بقيشون كه عادين 

تسنیم خانومم فرشته زمینی من . عاشقتم

سلام من تازه با شماها اشنا شدم.

فردا۲۵ پریمه.دوره هامم ۳۰ روزه هست.چن وقتیه حالت تهوع دارم و سرگیجه و زیردلم درد میکنه و امروزم لک داشتم.چن روز پیش تست زدم یه خط قرمز و یه هاله افتاد ولی بعرش دوتا زدم منفی بود.بنظرتون باردارم یا نه؟

2706