2733
2734
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4334306 بازدید | 117659 پست

سویل جان تبریک میگم عزیزم.گفتم قطعیه بارداریت.الانم که بری سونو واسه الان نمیده که.تو ۶ هفته و ۶ روز بهت میده سونوتو.الان فقط مینویسه فقط.گفتم باید ۴ روز حداقل بعد تاخیر پریت میرفتی که بتات به ۲۰۰۰ برسه.اما همینکه انقدر رفته بالا نشون دهنده ی بارداریه ۱۰۰ درصدته.ولی اگه خودت دوست داشتی ۷ روز بعد تاخیر پریودت باز به بتا بده ببین چند میشه.مال من اون موقع ۱۴۰۰۰ شده بود.به احتمال زیاد بچت پسره سویل.چون تو بچه ی پسر بتا کمه بعد پریود.دختر بود الان ۱۰۰۰ بود حداقل.بازم معلوم نمیکنه ها.همین جوری تقریبی گفتم.ایشالاه سالم باشه باقیش مهم نیست

خدا جون خودت حافظ پسرم باش تا سلامت دنیا بیاد و بغل بگیرمش😗😘😊😶👪
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امروز ۳۱ سیکلم

خوب یه کار کن.یه بیبی بخر الان بزن.یعنی ناشتا نباش.الان اگه ۲ خط شه قطعیه بارداریت چون هم ناشتا نبودی که درصد خطا نداره.هم بهتره.بزن خبر بده

2731
خوب یه کار کن.یه بیبی بخر الان بزن.یعنی ناشتا نباش.الان اگه ۲ خط شه قطعیه بارداریت چون هم ناشتا نبودی که درصد خطا نداره.هم بهتره.بزن خبر بده

سایه جون الان خونه یکی از دوستانمون هستیم که نمیتونم اینکارو کنم. دوباره باید تا شب صبر کنم که برگردیم. گذاشتم حتما خبر میدم. اما احتمال بارداری خیلی کمه. خواهرمم گفت چون روز ۳۰ گذاشتی اگه باردار بودی باید سریع نشون میداد. احتمالا شیوا و خواهر مامان عاشق زود گذاشته بودن. اما بازم تست میکنم خبر میدم حتما

همه اینجوری نیستن.خیلی علائم متفاوته تو همه.یکی سینه درد اصلا نمیگیره یکی میگیره.الان نمیشه گفت چون ترشح نداری پس حامله نمیتونی باشی.واسه همین میگم به علائم اصلا اهمیت ندین.چون فقط گول زنکه.شبم مهم نیست بزنی.فقط میخوام صبح و ناشتا نباشه‌.ضرر که نداره حالا ایشالاه باردار باشی

همه اینجوری نیستن.خیلی علائم متفاوته تو همه.یکی سینه درد اصلا نمیگیره یکی میگیره.الان نمیشه گفت چون ترشح نداری پس حامله نمیتونی باشی.واسه همین میگم به علائم اصلا اهمیت ندین.چون فقط گول زنکه.شبم مهم نیست بزنی.فقط میخوام صبح و ناشتا نباشه‌.ضرر که نداره حالا ایشالاه باردار باشی

باشه عزیزم. حتما. مرسی سایه جون. امیدوارم...

سایه جون من اگه بخوام پریمو حساب کنم میشه ۲۷ فروردین که کامل پریم شروع شد و تا امروز میشه ۹ پریم .... امروز همون ساعت ۱۲ که دیروزم گذاشتم کیت یه خط پررنگ و یه خط خیلی خیلی کمرنگ افتاد که نسبت به دیروز شاید یه هزارم درصد پررنگ شده بود اگه بخوام سونوی واژینال بدم کی دقیقا باید برم که هم با کیت مشخص بشه تخمک گذاریم هم با سونو

چقد سخته انتظار ....

گل بانو جونم بهش فکر نکن. بخدا با بیخیالی زودتر نتیجه میگیری. من اینو تو اطرافیان خودم خیلی دیدم. من از زمانی که ازدواج کردم اومدم یه شهر دیگه بخاطر کار همسرم. کار خودمو از دست دادم. الانم منتظرم تا کارم اکی بشه. اگه سرکار برم دوباره دیگه زوم نمیکنم رو بچه و مطمئنم در اون حالت زودتر بارادر میشم. شماهم یجوری خودتو مشغول کن که به بچه فکر نکنی. من ماه گذشته خیلی بیخیال بودم چون نزدیکیامونم کم بود و اصلا زمانی که باید باشه هم نبود. الانم احتمال زیاد باردار نیستم اما انگار اینبار بدنم واکنش بیشتر نشون داده به اسپرم. چون عقب ننداختم تا حالا. تا میتونی بیخیال باش دوستم. انشاالله همین ماه مامان بشی

سویل اومدی بگو دکتر رفتی چی شد

سایه جون تازه از دکتر اومدم گفت به احتمال زیاد داخل رحمی هستش اما هنوز ساک حاملگی دیده نمیشه

واسم آزمایش و اینا نوشت ، زیر دلم درد میکنه واسم شیاف نوشت هرشب که گفت محافظت از جنین هستش

واسه ١٠ روز دیگه هم وقت داد دوباره 

ﺑﺮﺍی ﺩﻟﻢ "ﺍﻣﻦ ﻳﺠﻴﺐ" ﺑﺨﻮﺍﻥ..."ﺍﻣﻦ ﻳﺠﻴﺐ" ﺑﺨﻮﺍﻥ ﺗﺎ ﺁﺭﺍﻡ ﺷﻮﺩ ﺍﻳﻦ (ﻣﻀﻄﺮ).....تا آرام گیرد این قلب نا آرام من....."خدای من"....به حضورت،به نگاهت،به یاریت نیازمندم..... ** اِلٰهی وَ رَبّی مَنْ لی غَیْرُکَ ** ..... ** أَمَّنْ یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَكْشِفُ السُّوءَ وَ یَجْعَلُكُمْ خُلَفاءَ الْأَرْضِ أَ إِلهٌ مَعَ اللَّهِ قَلِیلاً ما تَذَكَّرُونَ ** ..... ** الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ **
2706