2752
2734
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4334306 بازدید | 117659 پست
اهان. یک ساله نیم چیزی نیست. میشی ایشالا . من چون ٦ سال جلوگیری کردم میترسم نشم . ازمایشم دادم خودم مشکلی نداشتم شوشومم نداشتىت فقط یکم تحرک کم بود. نمیدونم به خدا. فعلا که قرص داده . به امید خدا
خدای مهربونم مرسی بابت لطف و مرحمتی که بهم داشتی ...واقعا نمیدونم چی بگم...الهی که به حق حضرت رقیه دامن همه منتظران سبز بشه
من هر کس رو که مامان شده ازش شنیدم میگه اون ماه استرس نداشته،اما هر کاری هم که کنیم باز یه ذره بهش فکر میکنیم
خدا جونم شکرت واسه نی نی که بهمون بخشیدی.خودت واسمون حفظش کن.... میشه واسه سلامتی نی نی دوستام و من و مامان شدن بقیه دوستام یه صلوات بفرستین؟؟؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام بهاره جون.من خیلی دکتر عوض کردم ولی این اخری حداقلش واسه کیستم یه راه حل داد و به نظرم ا همه بهتر بود
خدا جونم شکرت واسه نی نی که بهمون بخشیدی.خودت واسمون حفظش کن.... میشه واسه سلامتی نی نی دوستام و من و مامان شدن بقیه دوستام یه صلوات بفرستین؟؟؟
دکتر رضایی.خیابان طالقانی.برج شاه کرم.اون سمتش که همش اولش کیف و کفش فروشیه.زیر مل عابره
مرسی عزیزم منم خونم هفت تیر بهم نزدیک دکترت خانم یا اقا من pco دارم پیش وطن خواه میزفتم میخوام عوض کنم
خدایا بابت تمام داشتهایم ازت ممنونم و شکرگزارممممممممممممممممممممممممممم
منم پلی کیستیکم.خانکمه.خیلیم مهربونه.دوشنبه ها صبح هم درمانگاه شهید کلانتری میشینه.همون هفت تیر درمانگاهه
چند ماه اقدامی گلم؟دارو چی میخوری؟
این دکتر به من گفت نباید زیاد متفورمین بخوری.بعدش گفت خارجیش رو بخور.روزی ووتا خیلی خوبه
این ماه اقدام زیاد بوده ولی تو روز تخمک گذاری نبوده قبل وبعد بوده از پارسال اخرای سال جلو گیری نداشتم
خدایا بابت تمام داشتهایم ازت ممنونم و شکرگزارممممممممممممممممممممممممممم
من 8 ماه اقدامم.از عید ولی هنوز خبری نیست.هر چی خدا بخواد
2706