2733
2734
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4329169 بازدید | 117659 پست
منم خیلی دلم بچهه میخواد الان ٧ ماهی میشه . ایشالا خدا به هرکی که بچه میخواد بده. 😔😔
خدای مهربونم مرسی بابت لطف و مرحمتی که بهم داشتی ...واقعا نمیدونم چی بگم...الهی که به حق حضرت رقیه دامن همه منتظران سبز بشه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
سمانه جون میده ایشالا منم 8 ماهه که منتظرم
خدا جونم شکرت واسه نی نی که بهمون بخشیدی.خودت واسمون حفظش کن.... میشه واسه سلامتی نی نی دوستام و من و مامان شدن بقیه دوستام یه صلوات بفرستین؟؟؟
سلام کیمیا جون.من که اطلاعی ندارم.اخه اینجا اشنا ندارم.کی ؟امروز؟
خدا جونم شکرت واسه نی نی که بهمون بخشیدی.خودت واسمون حفظش کن.... میشه واسه سلامتی نی نی دوستام و من و مامان شدن بقیه دوستام یه صلوات بفرستین؟؟؟
سمانه جون استرس نداشته باش خدا هر موقع ثلاح بدونه میده. شوشوم یه دوستی داره زنش اصلا پیشش نیست همش میره شهرستان پیش مامانش.یه چند روز اومد.2بار اقدام داشتن.حامله شد دوباره باز رفت.الانم نزدیک 2 ماهشه هر کسی یه قسمتی داره.
2740
من دوست خودم با یه بار اقدام سر یک ماه حامله شده . میدونم هرکسی قسمتی داره ولی برا کسی که خیلی میخواد یکم سخته. مخصوصا اینکه بعد از ٦ سال هی همه ازت سوال کنن😔
خدای مهربونم مرسی بابت لطف و مرحمتی که بهم داشتی ...واقعا نمیدونم چی بگم...الهی که به حق حضرت رقیه دامن همه منتظران سبز بشه
اونوقت ماه همش درگیر اقدام و دکتر و دارو.این ماه بیخیال نی نی لکه ببنی و ...شدم.هرچی میخواد بشه بشه.
یکی تاپیک زده بود می گفت خواهرم باهام تماس گرفته اون موقع حادثه اونجا بود یکی دیگه هم گفت آره من هم اون وقت اونجا بودم. نمی دونم والله اونا می گفتن . چه قدر ماها بدبختیم .
تو خوبه 6 سال دیگه زمان طولانیه.من همش یک سال و نیمه.از همون روز اول هر موقع مادر شوهرم باهاش حرف میزنم میگه حامله نیستی.من و شوهرمم به خانوادش نگفتیم اقدامیم.گفتیم حالا نمیخوایم.
حالا چرا پسر؟دخترا مورد حمله بودن که.تغییر موضع دادن؟
2706