2733
2734
عنوان

یه ماجرای باحال دارم بیاید بگم درباره همسایه مونه

| مشاهده متن کامل بحث + 23213 بازدید | 337 پست
بیخیال من خجالت کشیدم انقد دروغ سرهم کردی.خودت خوبی؟

مم دوروغ سرهم کردم ها

بخاطر گند کاری اون ادم بچه من با یخ مشکل عصبی بدنیا اومد

صبح که از خواب بیدار می شوی، خدا را بابت روشنی صبح، زندگی و قدرتت شکر کن.خدا را بابت خورد و خوراک و لذت زنده بودنت شکر کن.اگر هیچ دلیلی برای شکرگزاری نمی بینی، عیب و ایراد از درون خودت است.
استارتر گناه داری اینقدر نوشتی ولی کسی باور نکرد. راستی جی پی اس چند گرفتی 

بابام توی ماشین شوهرم گذاشته بود اون زمانا 200 تومن گرفت

صبح که از خواب بیدار می شوی، خدا را بابت روشنی صبح، زندگی و قدرتت شکر کن.خدا را بابت خورد و خوراک و لذت زنده بودنت شکر کن.اگر هیچ دلیلی برای شکرگزاری نمی بینی، عیب و ایراد از درون خودت است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مم دوروغ سرهم کردم ها بخاطر گند کاری اون ادم بچه من با یخ مشکل عصبی بدنیا اومد

الان دوسالش شده نمیتونه یه کلمه بگه

من داغ دیدم دلم یه بچه سالم میخواست

2731

اسی جان عزیزم ببخشید فقط یه سوال می‌نامند چیکاره بود که ازمایشو دست کاری کرده 

من فرض بر این میزارم که حرف شما درست باشه 

ولی خود رئیس جمهور هم همچین نفوذی نداره 

حتما شوهرت یه کاری کرده 

اسی جان عزیزم ببخشید فقط یه سوال می‌نامند چیکاره بود که ازمایشو دست کاری کرده  من فرض بر این م ...

شاید

عزیزم چی شد؟من دارم میخونم

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
2740

من دیدم اون ازمایشگاه زنگ زده گفته اشتباه شده بچه از این اقا نیست خونشون همسان نیست بین انقدر خوشحال شدم انقدر خوشحال شدما

به شوهرم زنگ زدم گفت عش پریدم وسط حرفش گفتم بخشیدمت بیا اینجا سرده گفت ماشین ندارم که گفتم اها ببخشید الان میام .هیچی برگشتیم قم دیدم زنه مینا اومده گفته بهم بچت برادر ناطنی دوست داره زدم گوشش گفتم فتنه عوضی برو گمشو

من دیدم اون ازمایشگاه زنگ زده گفته اشتباه شده بچه از این اقا نیست خونشون همسان نیست بین انقدر خوشحال ...

آخی عزیزم...چه فشاری بهت اومده...خدا لعنتش کنه...

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم

استارتر من میفهمم چی میگی 

ولی متوجه نمیشم

انقدر که گنگ و پر غلط املایی و پرت و آشفته مینویسی

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️