2733
2739
عنوان

یه ماجرای باحال دارم بیاید بگم درباره همسایه مونه

| مشاهده متن کامل بحث + 23213 بازدید | 337 پست

مینا از اقای حمید حامله بوده اما.... رفته ازمایشش رو دست کاری کرده به اسم شوهرم درومده یعنی این جوری دوروغ ساخته که انگاری مینا از شوهر من حاملست

صبح که از خواب بیدار می شوی، خدا را بابت روشنی صبح، زندگی و قدرتت شکر کن.خدا را بابت خورد و خوراک و لذت زنده بودنت شکر کن.اگر هیچ دلیلی برای شکرگزاری نمی بینی، عیب و ایراد از درون خودت است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عکس چی بود؟

اممممم مسته جم 

صبح که از خواب بیدار می شوی، خدا را بابت روشنی صبح، زندگی و قدرتت شکر کن.خدا را بابت خورد و خوراک و لذت زنده بودنت شکر کن.اگر هیچ دلیلی برای شکرگزاری نمی بینی، عیب و ایراد از درون خودت است.
2728

اسی یه همچین مشکلی هم برا داماد خواهرم افتاد داماد خواهرم با پسر داییش اختلاف مالی پیدا میکنن پسر داییش زنگ میزنه مزاحم چند تا از خانمای فامیل میشه میگه من فلانی هستم گندش در میاد داداشا داماد خواهرمو رو میگیرن میزنن که آبروی مارو بردی چرا مزاحم ناموس مردم شدی هین کتک خوردن میگه بابا این گوشیم برین پرینت بگیرید من به کسی زنگ نزدم بعد اون شماره که مزاحم میشه رو پیدا میکنن میبینن بله پسر دایش هس این نبوده

2740
اممممم مسته جم 

چی؟

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
مینا از اقای حمید حامله بوده اما.... رفته ازمایشش رو دست کاری کرده به اسم شوهرم درومده یعنی این جوری ...

بعد تو آزمایش چطور میگن از فلانی حامله ای

؟؟؟من سی سال سن تابحال نشنیدم جز با آزمایش دی ان ای اونم چقد دنگ و فنگ بگن بچه از کسی هس یا نه.اسم کسی نمیگن ک لامصب

دل من سایه ی لطف تو می خواست،مگرن سایه ی دیوار بسیـــــــار 

مگه تو آزمایشای بارداری اسم شوهر مینویسن؟

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم

من با این وجود باور نکرئم رفتم شوهرم رو بردم با مینا رو هم بردم ازمایشگاهی گه ازمایشش سریع میاد رفتم دادمشون گفتم سریع چک کن بینم که باز مینا خانم نمیدونم چیکار کرد به اسم شوهرم درومد یعنی داشتم اونجا زایمان می کردم به شوهرم فقط یه فحش دادم رفتم ماشینو برداشتم رفتم پارک ملت اخه دوران دختر بودنم اونجا میرفتم«برای ازمایش سریع رفتیم تهران»

من با این وجود باور نکرئم رفتم شوهرم رو بردم با مینا رو هم بردم ازمایشگاهی گه ازمایشش سریع میاد رفتم ...

بیخیال من خجالت کشیدم انقد دروغ سرهم کردی.خودت خوبی؟

دل من سایه ی لطف تو می خواست،مگرن سایه ی دیوار بسیـــــــار 
بعد تو آزمایش چطور میگن از فلانی حامله ای ؟؟؟من سی سال سن تابحال نشنیدم جز با آزمایش دی ان ای اونم ...

عزیز دست کاری کرده بود

2706