2733
2739
عنوان

یه ماجرای باحال دارم بیاید بگم درباره همسایه مونه

| مشاهده متن کامل بحث + 23213 بازدید | 337 پست
میناها فقط میتونن بیان🤭

پس خودتم عضو نیستی😁😒

من عاشق بارون بودم اون عاشق برف  بود:)گاهی میگم کاش قلبتم مثل برف بود پاک ،سفید:)گاهی میگم نه شاید مثل برفه یخ زده،بی حس.. قلب من سردِه یعنی سرد شده یعنی سردش کردی ولی یخ نزده هنوز چقدر تا یخ زدنش مونده جانا؟اگه دوست داشتین برام دعاکنید انرژیش برگرده بهتون مهربونا:)💚

من زنگ زدم شوهرم جیغ گفتم بی شرف عوضی کثافت من دوست داشتم بی شوعور گفت چی میگی من خونه مامانمم گفتم عوضی فکر کردب نمیفهمم رفتی با مینا به من خیانت کردی گفت چی چی میگی تو من کی خیانت کردم تو که میدونی واسه ازدواج با تو چه سختی هایی کشیدم « من اون موقع عصبط بودم بهم شوک وارد شده بود یادم نبود اثلا این جیزارو

صبح که از خواب بیدار می شوی، خدا را بابت روشنی صبح، زندگی و قدرتت شکر کن.خدا را بابت خورد و خوراک و لذت زنده بودنت شکر کن.اگر هیچ دلیلی برای شکرگزاری نمی بینی، عیب و ایراد از درون خودت است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی سوهرش انقدخونسرده فقط میخواد بدونه رابطه ش با کی بوده؟ و به شمام تذکر اده ک جمعس کن همین!!

نه اون خودش مینا رو خیلی کتک زده بود به من تذکرش منظورش این بود که ازش طلاق بگیر شوهر منم میخواست بکشه

صبح که از خواب بیدار می شوی، خدا را بابت روشنی صبح، زندگی و قدرتت شکر کن.خدا را بابت خورد و خوراک و لذت زنده بودنت شکر کن.اگر هیچ دلیلی برای شکرگزاری نمی بینی، عیب و ایراد از درون خودت است.
2728
نه من مسئول هماهنگیم🤣

😂😒

من عاشق بارون بودم اون عاشق برف  بود:)گاهی میگم کاش قلبتم مثل برف بود پاک ،سفید:)گاهی میگم نه شاید مثل برفه یخ زده،بی حس.. قلب من سردِه یعنی سرد شده یعنی سردش کردی ولی یخ نزده هنوز چقدر تا یخ زدنش مونده جانا؟اگه دوست داشتین برام دعاکنید انرژیش برگرده بهتون مهربونا:)💚
یعنی سوهرش انقدخونسرده فقط میخواد بدونه رابطه ش با کی بوده؟ و به شمام تذکر اده ک جمعس کن همین!!

اره میخواسته ببینه با اصغرآقا رفته با اصغر آقا هم برگشته یا نه با یکی دیگه اومده🤣🤣🤣

از قوی بودن خسته ام دلم یک شانه میخواهد که بی خیال همه ی دنیا به آن تکیه کنم و دلتنگی هایم را ببارم 
2740

دیدم اومد خونه گفتم گمشو تو به من رحم نکردی حداقل به این بچه رحم میکردی گفت چی میگی مریم  به جون مادرم به جون تو و بچم من همیچین کاری نکردم من دیشب حونه مادرم بودم کارمم میدونی که شاید بهم تهمت زده من باور نکردم رفتم خونه بابام

بچها اسم مینا توی شناسنامه ارزو بوده لطفا این بحثو تموم کنید