2737
2734
عنوان

یه ماجرای باحال دارم بیاید بگم درباره همسایه مونه

| مشاهده متن کامل بحث + 23213 بازدید | 337 پست
اسی آبرو قمی ها رو بردی  همینجوریش اسمشون بد در رفتع 🤣🤣🤣🤣

اون زن قمی نبود زند بود زند

صبح که از خواب بیدار می شوی، خدا را بابت روشنی صبح، زندگی و قدرتت شکر کن.خدا را بابت خورد و خوراک و لذت زنده بودنت شکر کن.اگر هیچ دلیلی برای شکرگزاری نمی بینی، عیب و ایراد از درون خودت است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه رمان اینقدر بی سر و ته؟

والا اگر کاربر ۹۰ نبود میگفتم ۸ سالشه

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
والا اگر کاربر ۹۰ نبود میگفتم ۸ سالشه

وای دقیقا 

اگر سوالی راجع به باشگاه یا ورزش داری ازم بپرس،در خیلی از موارد چون حوصله طرف مقابل رو ندارم اصلا اعلانش رو‌ باز نمیکنم و نخونده پاک میکنم خودت رو اذیت نکن بانو
2731
به شوهرم زنگ زدم گفت عش پریدم وسط حرفش گفتم بخشیدمت بیا اینجا سرده گفت ماشین ندارم که گفتم اها ببخشی ...

کمتر خالی ببند...آزمایش دی ان ای حدااااااقل دوهفته تا ده روز زمان میبره ..

به مردا محبت نکنید هار میشن احترامشون نزارین فکر میکنن کی هستن...کاربری اولم سال galiver96.....کاربری دومم بانو درستکار ..دوتا کاربری تعلیق شده من نتیجه زدن حرف حقه ،،،حرف حق بزنی تعلیق میشی !!!!قوانین این روزها...
عزیزان میخواید باور کنید میخواهید باور نکنین من بچم بخاطر این اتفاق مریضه مریض به نظرتون یه رمان بگی ...

گل من برگه آزمایش بارداری مو دارم اسم شوهر که نمیزنن باید صبر کن بچه به دنیا بیاد دی ان آ بگیرن بفهمن بچه کیه

🥰😍

من خیلی اون زمان صبوری کردم که نرم زنه رو درب و داغونش کنم اخه نمیدونید چه کارایی میکرد

یه ماه اینجوری گذشت که بلاخره معلوم شد اون مرد کی بود

صبح که از خواب بیدار می شوی، خدا را بابت روشنی صبح، زندگی و قدرتت شکر کن.خدا را بابت خورد و خوراک و لذت زنده بودنت شکر کن.اگر هیچ دلیلی برای شکرگزاری نمی بینی، عیب و ایراد از درون خودت است.
2740
گل من برگه آزمایش بارداری مو دارم اسم شوهر که نمیزنن باید صبر کن بچه به دنیا بیاد دی ان آ بگیرن بفهم ...

عزیزان چرا نمیفهمید گفتم موقعیی که بچم بدنیا اومد

تازه دوستان من یسری چیزا رو اشتباه مینویسم وایسید ترخدا

اون زن 6 ماهه باردار بود و میگفت من شیش ماه پیش از این ادم بار دار شدم

جوری که بچش 7 ماهه بدنیا اومد