2737
2734
عنوان

هم جنس گرا

929 بازدید | 26 پست

سلام خانوماااا

یکی از آشناهامون به من گفت شوهرت شبیه همجنس گرا گراهاست💔

الان دو ماهه ذهنم رو درگیر کرده میدونم اصن منظوری نداشته شاید به شوخی گفته ولی ته دلمو یجوری کرده مثل این میمونه ک یکی از شما ایراد بگیره

به نظرتون چیکار کنم این حرفش از خاطرم بره چون واقعا خیلی سخته

ممنون میشم ایده هایی بدین که دلم رو آروم کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خدانکنه

شما زیاد حساس شدی

برای آرامش خاطرت برو با روانشناس مشورت کن

اگه روابط زناشوییتون خوبه و ازت فراری نیست که دیگه بنده‌خدا این انگا چیه میچسبونید بهش

بِخاتِرِ قَلَتهای املاییم صَرذَنِشَم نَکنید طُند که مینویثَم اینتوری میشه😉😂کاربرهای آقا اگه لحن صحبتم صمیمانه بود به خودتون نگیرید من جنسیت کاربرها یا اسماشونو نمیخونم و همه‌رو خانوم فرض میکنم❌❌❌

اگه رفت و امد دارید یه بارم تو بهش تیکه بنداز باید جوابشو میدادی

بعدشم مگه هرکی هرچی گفت اون درسته؟؟؟؟ 

ببین ارزشت در اون حده که خودتو درگیر و ناراحت یک عدد بیشخصیت بیشعور کنی. ؟؟؟؟؟؟

دکترای پرستاری  : سوالی دارید بپرسید
2738

عکس شوهرت

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

یا صاحب الزمان خودت رو برسون🥲

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 

اون طرفی که اینو بهت گفته خیلی خودش افکار منحرف و مسمومی داشته

بِخاتِرِ قَلَتهای املاییم صَرذَنِشَم نَکنید طُند که مینویثَم اینتوری میشه😉😂کاربرهای آقا اگه لحن صحبتم صمیمانه بود به خودتون نگیرید من جنسیت کاربرها یا اسماشونو نمیخونم و همه‌رو خانوم فرض میکنم❌❌❌
2706