2737
2739
عنوان

میخوام سگ بخرم

153 بازدید | 19 پست

سلام  من میخواستم سگ شیتزو بخرم همه چیز و در موردش خوندم و شرایط و اینارو میدونم اما توی مشهد هیچ جای فروش پیدا نمیکنم میخواستم ببینم چجوریه جایی هست معرفی کنید لطفا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

قبل از خرید از سلامتش حتما مطمئن شو

توی دیوار میتونی بگردی کلینیکها هم میتونی تماس بگیری بپرسی کسی و میشناسن یا نه 

صحبت از پژمردن یک برگنیست...گفت و گو از مرگ انسانیت است....
2738

برو کلینیکا دامپزشکا میشناسن 

یا که برو تهران بخر

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  

یه سایت هست اسمش رابینسه فک کنم واگذاری رایگان سگ داخلش هست همه هم نژاد دار شهر مشهد هم زیاد دیدم داخلش ببین چیزی پیدا میکنی

تو زیبا ترین هدیه ای خدایی دختر قشنگم .من هر روز عاشق بودن با تو میشم و تو هر روز زیبا از از قبل . کیمیا جونم مامانی و بابایی هرکاری برا خوشبختی و آرامش تو میکنن.خدای خوبم به همه ای چشم انتظارا یه فرشته ای ناز بده مراقب دختر ناز منم باش.

من دوبار ازش سگ یه بارم گربه گرفتم برا دوستام

تو زیبا ترین هدیه ای خدایی دختر قشنگم .من هر روز عاشق بودن با تو میشم و تو هر روز زیبا از از قبل . کیمیا جونم مامانی و بابایی هرکاری برا خوشبختی و آرامش تو میکنن.خدای خوبم به همه ای چشم انتظارا یه فرشته ای ناز بده مراقب دختر ناز منم باش.
2706