2752
2734
عنوان

چه کفشی بخرم ؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1278 بازدید | 84 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مثل یه "مررررررررررد"بپوش کفش "مررررررردونه"

یا خدا😂 

آروممم باش خواهر من 

چرا همچین میکنی😂

ما مسئول افکار دیگران نیستیم، کسی که بخواد همه رو از خودش راضی نگه داره باخته ...
2731

منم امسال کت شلوار گرفتم ، میخوام یه کفش توی این مدلا بگیرم البته بدون اون پاپیون روش

Lifemusician،ابجی هروقت اومدی بهم پیام بده خیلی دلم برات تنگ شده 😊فکر نمیکردم انقد یهویی منو بزاری و بری ، ان شالله هرجا هستی سالم و شاد باشی 🥰
اره😂😂😂😂 همیشه پاشنه کفشام فقط تا ۳سانته😫 بیشتر کتونی میپوشم😍

منم کتونی میپوشم 

جدا از اون با کفش پاشنه دار نمیشههه راه رفت والا

ما مسئول افکار دیگران نیستیم، کسی که بخواد همه رو از خودش راضی نگه داره باخته ...
اجیم خریده بود پارسال

به این مدل لباس میاد؟؟؟ چطور بود توی پا؟

Lifemusician،ابجی هروقت اومدی بهم پیام بده خیلی دلم برات تنگ شده 😊فکر نمیکردم انقد یهویی منو بزاری و بری ، ان شالله هرجا هستی سالم و شاد باشی 🥰
منم امسال کت شلوار گرفتم ، میخوام یه کفش توی این مدلا بگیرم البته بدون اون پاپیون روش

قیشنگع😍👍 

اما خیلی زنونه نیست

2706