2737
2734
عنوان

با هر روشی بلدید بیاید بگید بچم چیه جنسیتش😁

| مشاهده متن کامل بحث + 592 بازدید | 59 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لک بینی داشتی؟ میگن اونایی که لک میبینن پسره بچشون

دوتاسقط داشتم مشکل ایمنی انعقادی ،مورفولوژی کم وتحرک درحدطناب زدن دور خودش:-) لطفا برای بموقع وسالم دنیا اومدن پسرم یه صلوات بفرستید،خدایا ببخش بهم (اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم)آبجی یا داداشه پسرمم تو راهه😍
2728
ی دختر دارم ، اره دوس دارم این پسر باشه😁

انشاله ک سالم باشه واون جنسیتی ک دوس داری باشه😘حالا شما جنسیت بچه های منو حدس بزن منم ۹ هفته و دقلو باردارم البته بارداری دومم هست😘

خدایا عاشقتم ...میدونم ک میدونی😍خدایا خودت مراقب همسرم پسرم و توراهیم ک ی دخمل نازه باش😘
دوس دارم پسر باشه .. هرچی خدا بخاااد

عزیزم قبل از اینکه این پیامت رو بخونم گفتم پسره 

فکر نکنی وقتی ای پیام رو دیدم گفتم پسره ها

[کلمات] بیشتر از گلوله ها آدم میکشن:/کاربری دست دونفره
2740
نه نداشتم

من خودم سره پسرم لک داشتم،خیلیهارو هم دیدم لک داشتن و پسر بوده،ولی به این چیزام نیست،انشالله سالم باشه و اونی که میخوای

دوتاسقط داشتم مشکل ایمنی انعقادی ،مورفولوژی کم وتحرک درحدطناب زدن دور خودش:-) لطفا برای بموقع وسالم دنیا اومدن پسرم یه صلوات بفرستید،خدایا ببخش بهم (اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم)آبجی یا داداشه پسرمم تو راهه😍
سونوی قلبو داری بفرس،، 

سونوی قلبو رو ۶ هفته واژینال انجام دادم زیاد واضح نیس عزیزم

خدایا عاشقتم ...میدونم ک میدونی😍خدایا خودت مراقب همسرم پسرم و توراهیم ک ی دخمل نازه باش😘
من خودم سره پسرم لک داشتم،خیلیهارو هم دیدم لک داشتن و پسر بوده،ولی به این چیزام نیست،انشالله سالم با ...

از ته دلت دعام کن یه پسر سالم باشه

یه مادر
2706