2737
2739
عنوان

با هر روشی بلدید بیاید بگید بچم چیه جنسیتش😁

| مشاهده متن کامل بحث + 592 بازدید | 59 پست
بچه اولم پسره ایشون دومی هستن،انشالله سالم باشه و یادم بمونه حتما میام میگم😍

ان شالله سالم و صالح و اون چیزی ک دوس داری باشه و سلامتی و دل خوش زابمان کنی .

یه مادر

دوتاسقط داشتم مشکل ایمنی انعقادی ،مورفولوژی کم وتحرک درحدطناب زدن دور خودش:-) لطفا برای بموقع وسالم دنیا اومدن پسرم یه صلوات بفرستید،خدایا ببخش بهم (اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم)آبجی یا داداشه پسرمم تو راهه😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دوشنبه میشم ۹ هفته .. من سونوم ۱ روز بیشتر از پریودیمه😂 . اگه سونوت وازیناله ک انگار دوتاش دختره

توکل بخدا فقط سالم باشن بچه اولم پسره عشقش خواهر داشتنه😂آره واژیناله با چ دلیلی میگی؟

خدایا عاشقتم ...میدونم ک میدونی😍خدایا خودت مراقب همسرم پسرم و توراهیم ک ی دخمل نازه باش😘
2731
ان شالله سالم و صالح و اون چیزی ک دوس داری باشه و سلامتی و دل خوش زابمان کنی .

الهی آمین ،سلامت باشی،همینطور شما انشالله.

عکس سونوی شش هفته و نه هفتمو فرستادم اگه متوجه میشید بگید جنسیت رو،شش هفته واژیناله اون یکی شکمی

دوتاسقط داشتم مشکل ایمنی انعقادی ،مورفولوژی کم وتحرک درحدطناب زدن دور خودش:-) لطفا برای بموقع وسالم دنیا اومدن پسرم یه صلوات بفرستید،خدایا ببخش بهم (اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم)آبجی یا داداشه پسرمم تو راهه😍
توکل بخدا فقط سالم باشن بچه اولم پسره عشقش خواهر داشتنه😂آره واژیناله با چ دلیلی میگی؟

بر اساس اینکه میگن کدوم سمت باشه . بچه هات انگار همسانن هرچی باشه بنظرم دوتاشون یه جنسیت دارن

یه مادر
اگ سونو شکمیه دختر ، اگ واژیناله پسر

نه هفته شکمیه،شما از روی کدوم میگی

2738
عکس راستیو میگم

سمت راستیه ۹ هفته و شکمیه،ببینم ان تی چی میگه میام میگم همینجا

بر اساس اینکه میگن کدوم سمت باشه . بچه هات انگار همسانن هرچی باشه بنظرم دوتاشون یه جنسیت دارن

نه فدات همسان نیستن چون دوساک جدا هستن😘من شنیدم عکس سونو برعکس میشه؟

خدایا عاشقتم ...میدونم ک میدونی😍خدایا خودت مراقب همسرم پسرم و توراهیم ک ی دخمل نازه باش😘
عکس راستیو میگم

سلام من امروز سونو بودم گفت قطعی پسره،چون گفتی همینجاخبر بده اومدم گفتم

سلام گلم مباااارکه ان شالله😍😍😍من درست گفتم یا نه؟ 

ممنون سلامت باشی،نه شماگفتی دختره ولی پسر بود،انشالله سالم باشه

2706