2737
2739
عنوان

عفونت تتو

| مشاهده متن کامل بحث + 4425 بازدید | 68 پست
اونا کلا با وجود من مخالف هستن😐 نمیدونستم اینجوری میشه

بی دلیل مخالفت نیستن ی کاری میکنی ک تودردسر میندازیشون

الانم برو دکتر پماد اینا میده با قرص

رو گردنه عفونتش بیشتر بشه واویلا میشع

من کوردم💪🤞دختری  از الامتو                                  ازاد شدم  خوشحالم ننه ایشالا ازادی قسمت همه😄        بالاخره از تعلیقی در اومدم 😄ب لطف ی شخص مغز بیمار تعلیق شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راحت باش ،بپندار 

عاشقت شدم گیسو بلک😂

اسم واقعیت چیه 

من کوردم💪🤞دختری  از الامتو                                  ازاد شدم  خوشحالم ننه ایشالا ازادی قسمت همه😄        بالاخره از تعلیقی در اومدم 😄ب لطف ی شخص مغز بیمار تعلیق شدم
2731
دارم شوخی میکنم باو🤐

کاربریتون دوست داری ازین شوخیا نکن

گزارش میزنن و میری حبس😏

گفتند که عاشقی و دیوانه ای!  در باب خیال و خم ابروی که ای؟   گفتند بگو !! به قصد قربت گفتم  سید علی الحسینی الخامنه ای❤
بی دلیل مخالفت نیستن ی کاری میکنی ک تودردسر میندازیشون الانم برو دکتر پماد اینا میده با قرص رو گرد ...

کآری ندارم باهاشون فقط یه پیر گوش و ابرو یه ماریو اینا استفاده میکنم وگرنه بچه خوبی هستم

میرم

کآری ندارم باهاشون فقط یه پیر گوش و ابرو یه ماریو اینا استفاده میکنم وگرنه بچه خوبی هستم میرم

هن؟ 

چکا مکنی؟ 

گفتند که عاشقی و دیوانه ای!  در باب خیال و خم ابروی که ای؟   گفتند بگو !! به قصد قربت گفتم  سید علی الحسینی الخامنه ای❤
2740
کآری ندارم باهاشون فقط یه پیر گوش و ابرو یه ماریو اینا استفاده میکنم وگرنه بچه خوبی هستم میرم

چی استفاده میکنی؟

خداییش زبونتو گوگل هم نفهیمد سرچ کردم بفهمم چی استفاده میکنی نگف

اسمم زهراست عاشقم نشو اسیرم میشی  چشام سگ داره هار هم هست پاچتو زود میگیره 😂😁

ای تو روحت زهرا😂😂😂😂😂😂😂😂

کثافط😂😂😂😂😂😂

اوک 🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐

فقط پیر گوشو میدونم چیه بقیه اینچیزایی ک اویزون میکنی توضیح میدی؟

چی استفاده میکنی؟ خداییش زبونتو گوگل هم نفهیمد سرچ کردم بفهمم چی استفاده میکنی نگف

منم نفهمیدم فقط گف پیر فک کنم پیرسینگ گوش منظورشه!😶😟

2706