2752
2734
عنوان

من علایم ندارم

103 بازدید | 15 پست

سلام ماه اول اقداممه بعد۷ سال روز تخمک گذاریم ۲۸دی بود اقدام داشتم دوروز دیگه موعد پریودمه هیچ علایمی ندارم هفته پیش دوروز کمردرد و پهلو درد سمت راست داشتم ولی الان هیچ علائمی ندارم یعنی این ماه باردار نشدم کسی بدون علایم فهمیده بارداره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان وقتتون بخیر

من تقریبا یک ماه اقدامم
پریروز لگن درد خفیف داشتم
۳روزه کمی زیر دلم درد میکنه و ترشحاتم زیاد شدن
واژنمم یه بوی نامطبوع داره ولی ترشحاتم اصلا تازه خیلی سفید و شفاف هستن
دیشبم خیلی ضربان قلبم بالا بود
کسی میدونه دلیلش چیه!

2731
یعنی امکانش هست! امیدی داشته باشم!

اره من خودم میفهمیدم که باردارم ..

صبح ها به طرز عجبی بدنم گر میگرفت سینه هامم درد میکرد لگن درد خفیفم داشتم که مطمعنم میکرد 

❤خدایا عاشقتم بلاخره نی نی م اومد ❤❤
از اول میدونستم عزیزم باور کن 

فداتشم الهی یه نور امید تو دلم گذاشتی با حرفات💕💐❤

بخدا چند وقته خیلی از چیزایی که دوست دارم ولی باعث سقط میشن رو نمی خورم میگم شاید باردار باشم

اره من خودم میفهمیدم که باردارم .. صبح ها به طرز عجبی بدنم گر میگرفت سینه هامم درد میکرد لگن درد خف ...

اخه چون موعد پریودمم نیست شک کردم بیشتر

تو نی نی سایت از هرکیم پرسیدم گفت اگه باردار باشی علائم نداری  و ... منم هی خودمو میزدم به بیخیالی که عادیه...خیلی امیدوارم کردی عزیزم

ان شاءالله صبر کنم تا موعد پریودیم تا ببینم خدا چی صلاحشه

اخه چون موعد پریودمم نیست شک کردم بیشتر تو نی نی سایت از هرکیم پرسیدم گفت اگه باردار باشی علائم ندا ...

عزیزم ناامید نباش. اولا علاعم بارداری از هفته پنچ یا شش بارداری شروع میشه. قبل از اون 

یه حالت هایی هم هست مثلا رو سینه هات رگه های آبی میبینی. صبح ها گر میگیری. 

چقدر مونده تا موعدت ؟؟

اخه چون موعد پریودمم نیست شک کردم بیشتر تو نی نی سایت از هرکیم پرسیدم گفت اگه باردار باشی علائم ندا ...

بزار یه هفته از موعدت بگذره تست کن بهم بگو باشه.. 

عزیزم ناامید نباش. اولا علاعم بارداری از هفته پنچ یا شش بارداری شروع میشه. قبل از اون  یه حالت ...

الان تست بارداری با وایتکس رو دادم خب

بعد داره میجوشه یعنی باردارممم!!!

2706