2733
2739
عنوان

از علائم اومیکرون چیان ؟

308 بازدید | 30 پست

حالت تهوع و استفراغم جزوشونه ،گلو درد و تب و استخون درد خفیف دارم ،از ظهر حالت تهوعم بش اضافه شده

ما که در سایه ی خورشید معذب بودیم ،چشممان کور سزاوار همین شب بودیم

عین حالاتت هس  عین سرماخوردگی 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام. من که اون سری کرونا گرفتم کلا زمین گیر شدم، بدن درد و آبریزش بینی و همه غیر حالت تهوع، با دارو گیاهی و سرم و آمپول بعد از چند روز بهتر شدم. اون شربت ها هم خوبه. موکوزیفت بیشتر در دسترس هست. 

2728
سلام. من که اون سری کرونا گرفتم کلا زمین گیر شدم، بدن درد و آبریزش بینی و همه غیر حالت تهوع، با دارو ...

من گرفتم همون اوایل اما بیمارستان نرفتم ،کلا همیشه مریض میشم و سرما میخورم نمیدونم اصن کروناس یا ن جز همون دفعه اول که وسط تابستون مریض شدم نفس تنگی هم گرفتم 

این دفعه اما حالت تهوع دارم تو یه تاپیک دیگه هم چند نفر علایم شبیه ب منو داشتن 

ممنون میگیرم شربتو اگه باشه البته بعد از یه تجربه ی تلخ از مصرف دارو ب پیشنهاد یه نفر دیگه معمولا بدون نسخه ی پزشک دارو نمیخورم

2738
جسارتا الان دکتر رفتی بهتون چی دادش؟؟ 

نرفتم هنوز ،فعلا علائمم شدید نیس با همین دمنوش های طبیعی دارم سر میکنم

من چهارروزه گرفتم ، اولش سوزش گلو و نفس تنگي (چون آسم دارم وخيم تر بود ) بعد از اون تب گرم و سرد ، ب ...

ابریزش بینی و سرفه و عطسه ندارم ،فقط سوزش گلو دیروز سرگیچه امروز تب خفیف و حالت تهوع دارم

من گرفتم همون اوایل اما بیمارستان نرفتم ،کلا همیشه مریض میشم و سرما میخورم نمیدونم اصن کروناس یا ن ج ...

پس حتما این رو با پزشک مشورت کن. چند بار رفتم بیشتر ویتامین داد. با آمپول. منم همیشه مشورت میکنم با پزشک که نظرش چیه. 

ابریزش بینی و سرفه و عطسه ندارم ،فقط سوزش گلو دیروز سرگیچه امروز تب خفیف و حالت تهوع دارم

ب احتمال زياد همينه 

من رفتم دكتر گف ديگ نميخاد تست بدي تمام علائماشو داري مثبت ميشه 

قرص و شربت داد و سرم زد برام

اح منم گرفتم🤕🐴

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
2706