2733
2739
عنوان

کیا خیلی عصبی شدن

90 بازدید | 14 پست

من خیلی عصبی شدم اصلا طاقت ندارم خیلی آروم و منطقی بودم خیلی زیاد ، ولی یه مدتی خیلی عصبانی هستم نمی دونم باید چیکار کنم شوهرم خیلی سر به سرم میزاره اذیت میکنه لج میکنه منم دیگه تحمل ندارم حمله میکنم سمتش یا داد و بیداد راه میندازم

ممکنه تنظیم هورمونی بدنت بهم ریخته باشه

یا ویتامین هات

حسین (ع)جانم ؛غبار ماتم تو آبرو به من بخشید...به عالمی ندهم این غبار ماتم را... به نیل قطرهِ اشک محبتت ندهم...اگر دهند به دو دستم تمام عالم را ... ♥️    خرّم آن روز كه پرواز كنم تا بر‍‍ِ دوست🍃   اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)💚🍃

اینطوری پیش بری اخرش روانی میشی 

همین شوهرتم یکی دیکه رو میاره روت ‌

باهاش محکم حرف بزن .‌گوش نداد جدا شو .

روانی بشی یه لحظه هم نگهت نمیداره آ

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740
دارم اشک میریزم خیلی از اخلاقم بدم اومده اینطوری نبودم من

من بعدزایمان انقد عصبی شدم بعضی وقتا خودمو میزنم به خودکشی ام فکرکردم حتی یباراومدم رگمو بزنم دلم برا بچم سوخت

حس قشنگیه وقتی عشقت بشه بابای بچت😍
جدی؟باید چیکار کنم ؟اخه همش تقصیر شوهرمه خیلی رو اعصابمه

برو دکتر عمومی بگو برات ازمایش چکاب هورمون و ویتامین ها و اهن بنویسه. ویتامین ‌دی هم مهمه

علاوه بر اون بر اثر خونه نشینی زیاد هم آدم اینجوری میشه. نداشتن تنوع و مسافرت هم آدمو عصبی میکنه

حسین (ع)جانم ؛غبار ماتم تو آبرو به من بخشید...به عالمی ندهم این غبار ماتم را... به نیل قطرهِ اشک محبتت ندهم...اگر دهند به دو دستم تمام عالم را ... ♥️    خرّم آن روز كه پرواز كنم تا بر‍‍ِ دوست🍃   اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)💚🍃
من بعدزایمان انقد عصبی شدم بعضی وقتا خودمو میزنم به خودکشی ام فکرکردم حتی یباراومدم رگمو بزنم دلم بر ...

منم دقیقا با شوهرم دعوتم میشه محکم میکوبم تو صورتم ، یبارم قرص خوردم خیلی پشیمون شدم

من بعدزایمان انقد عصبی شدم بعضی وقتا خودمو میزنم به خودکشی ام فکرکردم حتی یباراومدم رگمو بزنم دلم بر ...

خب شما دچار افسردگی بعد از زایمان شدید. اگه برید دکتر با یه قرص حالتو عوض میکنه اینحوری عذاب نمیکشی. این یه چیز طبیعی هست که واسه بعضی خانما پیش میاد

آدم خودش اذیت میشه من بعد عصبانیتم حالم از خودم بهم میخوره اخه خیلی آروم و منطقی بودم

اخی عزیزم. سعی کن خودتو شاد کن. سریال ترکی یا عربی ببین. واسه خودت سرگرمی خوشایند ایجاد کن تا حال روحیت عوض بشه. 

اگه اعتقاد داشته باشی ذکرها هم خیلی موثر هستن. صلوات بفرست ذکر بگو

اخی عزیزم. سعی کن خودتو شاد کن. سریال ترکی یا عربی ببین. واسه خودت سرگرمی خوشایند ایجاد کن تا حال رو ...

اره اعتقاد دارم صد در صد ولی حس و حال ندارم دیگه خیلی ناراحتم نمی دونم چیکار کنم یه مشکلی داذم تو تاپیک قبلیم نوشتم

اره اعتقاد دارم صد در صد ولی حس و حال ندارم دیگه خیلی ناراحتم نمی دونم چیکار کنم یه مشکلی داذم تو تا ...

نگاه انداختم. دیدم بقیه کاربرها خیلی کامل راهنمایی کردن. حرف های من میشه تکرار همونا. عزیزم برو دکتر راهکار بهت میده. خدای نکرده زندگیت خراب میشه اگه این موضوع خیلی بخواد طولانی بشه. من درک میکنم چی میگی چون خودمم خیلی اذیت شدم تا روی روال افتادم. تو حتما برو دکتر شاید بی حس کننده بده یه راهکار خوب بده

2706