2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آرایشگری عزیزم فوق العاده پر درآمد

اره اینم هس

بری ارایشگری اروپایی یاد بگیری

رنگ و بالیاژ حرفه ای یاد بگیری 

ک همه از کارات خوششون بیاد

مثلا میکروبیلدینگ ابرو و کاشت ناخن هم اگ کارت خوب باشه مشتری دائمی میشن

2731
اره اینم هس بری ارایشگری اروپایی یاد بگیری رنگ و بالیاژ حرفه ای یاد بگیری  ک همه از کارات خو ...

کاشت ناخن فقط خرج اولش خیلی زیاده. میکرو یا کارای مربوط ب ابرو و لب و اینا ب نظرت درآمد داره؟ یا رنگ مو چطور ‌‌؟ 

خداوند از اشک های هیچکس ساده نمی گذرد... 
کاشت ناخن از همه درآمدش بیشتره و مرتب مشتری داری البته شرط اول علاقست

اتفاقا من خیلی عاشق کاشت ناخنم چون طراحیم خیلی خوبه و خیلی علاقه دارم. اما خرج اولش حیلی زیاده. درسته؟ چقد باید داشته باشی 

2738
کاشت ناخن فقط خرج اولش خیلی زیاده. میکرو یا کارای مربوط ب ابرو و لب و اینا ب نظرت درآمد داره؟ یا رنگ ...

ناخن ک درامدش از همشون بیشتره،ک موادت خوب باشه کارتم تمیز باشه ماهی ۳۰ تومن در میاری اگ شهر شلوغی

اگ شهر معمولی هستی ماهی ۱۰ تا ۲۰ 

اونم میگما یه شبه نمیشه،زمان میبره تا بشناسنت،و کارتم باید عالی باشه پیج بزنی ببینن

رنگ هم خوبه، ولی تو اینو در نظر داشته باش ناخن هر دو هفته یا سه هفته ترمیم میخواد

ولی رنگ شاید سالی یبار یا دوبار بخوان

ناخن ک درامدش از همشون بیشتره،ک موادت خوب باشه کارتم تمیز باشه ماهی ۳۰ تومن در میاری اگ شهر شلوغی ا ...

من علاقه خودم خیلی ب کاشت ناخن هست چون طراحیم هم خوبه. علاقه بهش دارم. اما همون سرمایه اولیش شنیدم خيلي زیاد میخواد. ب نظرت چقد سرمایه اولی میخواد برای آموزش و مواد و وسایل؟ 

اتفاقا من خیلی عاشق کاشت ناخنم چون طراحیم خیلی خوبه و خیلی علاقه دارم. اما خرج اولش حیلی زیاده. درست ...

اصلا فکر خرج اولش نباش
فقط برو یاد بگیر
هزینه هم بستگی به جایی داره که میری

خدایا تسلیم توام میدونم که برای بندت خوب میخوای
فقط درآمد مهم نیست خیلی محیط آرایشگاه فاسده عزیزم یه تخصصی یاد بگیر اداری/ فروش/ بازرگانی  / ا ...

فاسد   
کاری که حقوق بگیر باشی تو ایران به درد نمیخوره (خودم حقوق بگیرم )
واسه خانوما هنر خوبه که آرایشگری تو ایران بهترین هنره درآمدزایی هست

خدایا تسلیم توام میدونم که برای بندت خوب میخوای