2737
2739
عنوان

پسر یکسال و نیمم خیلی گریه میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1950 بازدید | 89 پست
یه چی میگم یه چی میشنوی این عجوبه بود یه شب گیرداده بود به عروس عمه ام میگفت تو مامان منی بیچاره دخت ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂دمت گررررم.بخدا با عصبانیت و ناراحتی تاپیک زدم ولی با خاطراتی ک گفتی کلی خندیدم🤣🤣🤣🤣

این ارتشی ها یه ذره هم بد دل میشن ولی اگه شوهرت سخت گیر نیست موقع هایی که ماموریت میره یه چند تا دوست خوب و همسایه قابل اعتماد پیدا کن وقتت رو پر کن پسر من تنهایی آزارش میداد و من هم بی تجربه بودم کم میاوردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین حوصله کن میخوای از شیر بگیری اولن که زوده دوما از چند ماه قبلش از نظر ذهنی و جسمی روش کار کن من ...

فعلا فقط ازشیرشب گرفتم.چون دندوناش داره خراب میشه و من نمیدونم ک از شیرشبع یا قطره اهن.

منم ن میتونم فیلم ببینم.ن ی ذره برا خودم استراحت کنم و دراز بکشم ن با گوشیم ور برم.خسسسته شدم.بخدا ...

دقیقا خواهرزاده منم همینا ک شما میگید .وقتی میان خونمون اصلا جرات نداریم چایی تخمه و میوه بیاریم میگه باید به من بدید .

همش استرس خواهرمو دارم .باش گفتم قطره ایتامینوبن بدا بهش میگه دلم نمیاد .

میرن مهمونی این بچه وحشت زده میشه همش گریههههههه .خودم بچه ندارم عزیزم ولی بچه رو از چش ادم میندازه

۲۱.۳.۰۱شروع
2728
دقیقا من همین شدم.ن اعصاب خودمو دارم ن شوهرمو ن بچمو.دلم میخواد برم ی جای دوری هیییچکی دورم نباشه... ...

وای خواهرم دقیقا اوضاع شمارو داشت تازه شوهرشم پیشش نبود

سعی کن باهاش بازی کنی اونم بدو بدو😅

هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه...
مگه شماهم همسرت ارتشیه؟، بدیش اینه من اصلااا بلد نیستم دوست پیداکنم.

نه ارتشی نیست ولی خوب سخت اعتماد میکنه به اطرافیان... در کل من باید صبر و توکلم بیشتر میشد تا میتونستم نیازهای بچه مو درک کنم

2740
دقیقا خواهرزاده منم همینا ک شما میگید .وقتی میان خونمون اصلا جرات نداریم چایی تخمه و میوه بیاریم میگ ...

اره پسرمنم تو مهمونی چون خجالت میکشه و بخصوص ک تو خونه خودمون همیشه تنهاس و دورمون خلوته، اونوقت تو مهمونی از شلوغی بدش میاد و منو ب غلط کزدن میندازه

بچه داری خیییییییلی سختع..من واقعا فکرشم نمیکردم.همششش اخمام تو همه .یا ک گریه میکنم از بس بهم فشار میاد

وای خواهرم دقیقا اوضاع شمارو داشت تازه شوهرشم پیشش نبود سعی کن باهاش بازی کنی اونم بدو بدو😅

چقد همدرد و همدل پیدا کردم اینجا..شوهرمنم زیاد پیشم نیس.وقتی هم ک هس ، اصن بچه دلش نمیخواد از من جدابشه..داغون شدم

مثلا میخواد وسیله هاشو بار کامیونش کنه.اگ تو کتمیونش جا نشه شروع میکنه ب گریه کردن.اونم ادامه دار و ...

وای تومنی یا من تو..پسرمنم ۱سال و۷ماهه..خیلی وابستمه حتی باهام میادتودستشویی وکلا الکی ازصب تاشب الکی بهانه میگیره ونق میزنه گریه میکنه..ن میزاره غذا درس کنم ن ظرف ن جارو ن جمع وجور ن میراره حموم کنم بخدا پشت لبم بلندشده وقت نمیکنم بردارم..پسرخواهرشوهرم اصلا ب مامانش کارنداره ولی این منو روانی کرده منم میشینم گریه میکنم حتی وقتی خونه نیس هم توگوشم صدای نق نق وگریه میاد ازبس دم گوشم نق زده..واسه همه چی نق میزنه خسته شدم ارامش ندارم دوس ندارم ازخواب بیدارشم چون تاچشمم بازمیشه میخواد باهاش سروکله بزنم

اره پسرمنم تو مهمونی چون خجالت میکشه و بخصوص ک تو خونه خودمون همیشه تنهاس و دورمون خلوته، اونوقت تو ...

خیلی عذر میخوام اینم میگم خواهرم حتی توالتم نمیره چون از ۶صبح تا ۶بعداظهر تنهاست .

میگه بچه میاد دم درتوالت یکسره گریه میکنه .

میگه واس اون غذا درست میکنم دیگ وقت ندارم خودم غذا بخورم 

۲۱.۳.۰۱شروع
2706