2726
عنوان

پسر یکسال و نیمم خیلی گریه میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1934 بازدید | 89 پست
این روزا میگذره میشن خاطره واست داداش من الان مردی شده واسه خودش قربونش برم ولی وقتی خاطراتشو بهش می ...

واقعا.. درحالت عادی دلم براش ب رحم میاد.اما اون لحظه ک ناراحتم میکنه هیییچی حالیم نمیشه

شاید کوتاه میایی در مقابل گریه هاش  شاید به خاطر خستگی زود کلافه میشی عزیزم

پسرم کارش بهانه گرفتن ونق زدنه و گریس شوهرمم درک نمیکنه فقط ایرادمیگیره کمکم نمیکنه ن تو کار ن واسه بچه فقط ریخت وپاش میکنه همشم میگ اینجااینجور اونجااینجور عصبی شدم چون هرچی کارمیکنم ب هیچ جانمیرسم ۲۲سالمه دستام مث پیرزناشده حوصله ی کرم زدنم ندارم ن پسرم اعصاب برام گذاشته ن شوهرم کسیه ک دلم خوش باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسرم کارش بهانه گرفتن ونق زدنه و گریس شوهرمم درک نمیکنه فقط ایرادمیگیره کمکم نمیکنه ن تو کار ن واسه ...

خب سعی کن بچه رو با باباش بذاری بری بیرون.من گاهی وقتا این کارو میکنم.کلی بهم حال خوب میده

شوهرم اینجوریش کرده.چون حوصله گریه هاشو نداره و از طرفی خیلی دل رحمه، زود ب حرف بچه گوش میده..برا هم ...

همین دیگه خیلی از گریه های بچه ها مشکل رفتاری من اوایل همسرم اینطوری بود بعد من خیلی باهاش حرف زدم گفتم اینطوری هم بچه اذیت میشه هم خودت الان خیلی چیزارو با اقتدار خودم حل میکنم و دخترم میدونه گریه الکی نداریم اولین بار که جلوش وایستادم تو یه مرکز خرید شلوغ بود که ۲ سالش بود بی دلیل واسه شکلات زد زیر گریه ۴۵ دقیقه من بهش بی محلی کردم و اون گریه آخرش شد تو جمع الان هم هرازگاهی الکی گریه میکنه با بی‌توجهی من مواجه میشه و کلا من راحت شدم

2728
همین دیگه خیلی از گریه های بچه ها مشکل رفتاری من اوایل همسرم اینطوری بود بعد من خیلی باهاش حرف زدم گ ...

ازین ب بعد انشاءالله میدونم چ کنم.ممنون ازت.واقعا باید محکم جلو این بچه وایسم.وگرنه منو بیچاره میکنه

ازین ب بعد انشاءالله میدونم چ کنم.ممنون ازت.واقعا باید محکم جلو این بچه وایسم.وگرنه منو بیچاره میکنه

اره عزیزم اصلا نگران نباش بچتو شبا زود بخوابون تا کمی واسه خودت استراحت کنی من دخترمو حتی الان که ۶ سالشه ساعت ۸:۳۰ شب میخوابونم ساعت ۹ به بعد خیلی استراحت میکنم و حالم خیلی بهتر میشه اینطوری صبح ها هم خودت بیشتر انرژی داری

چقد همدرد و همدل پیدا کردم اینجا..شوهرمنم زیاد پیشم نیس.وقتی هم ک هس ، اصن بچه دلش نمیخواد از من جدا ...

ان شاالله سلامت باشه فقط بهت بچسبه خیلی بهتره خدایی نکردع تا مریض باشه با این فک کن🙂

هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه...
به خدا هیچ مردی کمک نمیکنه تازه شرایطو بدتر هم میکنن خودت باید دست به کار بشی عزیزم

پس چرا بعضیا اینقد شوهراشون کمکشون میکنن.میدونی تازه شوهرمن یاد گرفته از ما جدا بخوابه.میگه میرم سرکار شب باید درست بخوابم.و این مسئله خیلی منو ناراحت کرده.ینی چی.مگ فقط بچه منه؟ 

بچتو شبا زود بخوابون حتما عزیزم آرامش به زندگیت برمیگرده با سیاست باش جلوشوهرت نگو واسه استراحت یا راحتی خودم شبا زود میخوابونمش بگو واسه رشدش خوبه 

قد میکشه 

باهوش‌تر میشه 

اینطوری میشی یه مامان نمونه 

پس چرا بعضیا اینقد شوهراشون کمکشون میکنن.میدونی تازه شوهرمن یاد گرفته از ما جدا بخوابه.میگه میرم سرک ...

همین دیگه اینطوری وقت داری به تایم شب خودت و شوهرت هم برسی 

خودم هر وقت خسته باشم ۱۱ اینا میخوابم دخترم ساعت ۸ صبح بیدار میشه 

ولی نمیدونی اون ۲ ساعت شب که زودتر میخوابه چه آرامشی به من میده

اره پسر منم میگه تو ن ظرف بشور ن غذا درست کن.فقط بیا تو حال بشین.با گوشیتم بازی نکن.اگ این کارارو بک ...

عیب نداره باهاش بازی کن کار خونه که تمومی نداره.این طفلکا گناه دارن حوصله شون سر میره روزایی که هوا خوبه ببرش بیرون خیلی اروم میشه.

منم کم کم شروع کنم به لز شیر گرفتنش مرسی از توضیحاتت

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند

فقط با مردا باید با سیاست رفتار کنی اوایل که من دخترمو زود میخوابوندم همسرم ناراحت می‌شد میگفت من اصلا دخترمو نمیبینم البته اخر هفته ها تا دیر وقت بیداره 

الان اگه یه شب دیر بخوابه میگه وای من خستم چرا بچه بیداره 😂😂

خب سعی کن بچه رو با باباش بذاری بری بیرون.من گاهی وقتا این کارو میکنم.کلی بهم حال خوب میده

پیش باباش واینمیسه..فقط بابابزرگش اونم خودش سرکاره وقتیم میاد خیلی براش وقت میزاره ولی باز اذیت میشم

2706