2733
2739

هیچوقت یادم نمیره اون شبی که تو اوج حال بدمون بودیم و نصف کنکوریا افسرده شده بودن، اومدن گفتن کنکور یک ماه به تعویق افتاد و اخر شهریور برگزار میشه و حتی کل اخبار صداوسیما این خبرو پوشش دادن و کمتر از 24 ساعت بعدش اومدن همین حرفشون رو رد کردن و کنکور یه هفته بعدش برگزار شد :) از همون موقع دیگه خیلی حرفاشونو باور نمیکنم

منی ک ۴۰۱ کنکور دارم🚶💔

سن یه عدده؟..تا کی سر این حرفتون هستین؟اگه عدده  چرا میگی زیر هجده سال صحبت نکنه باهات؟چیه میترسی تجربه و حرف های یه به اصطلاح بچه از تو بهتر باشه؟!😆 ۱۷ سالمه اگه سنم رو کم میبینی  ترجیح میدم سکوتت بشنوم بجای حرفای ارزشمندت😂✋ ...............مهروعلاقه ام ب توهیچ، یکدم فقط بگوباتو چ کرده ام ک سلامم نمی دهی...!؟#محسن_رشیدی ((دیگه هفده سالم نیست!))+۱۸شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منی ک ۴۰۱ کنکور دارم🚶💔

۲

سن یه عدده؟..تا کی سر این حرفتون هستین؟اگه عدده  چرا میگی زیر هجده سال صحبت نکنه باهات؟چیه میترسی تجربه و حرف های یه به اصطلاح بچه از تو بهتر باشه؟!😆 ۱۷ سالمه اگه سنم رو کم میبینی  ترجیح میدم سکوتت بشنوم بجای حرفای ارزشمندت😂✋ ...............مهروعلاقه ام ب توهیچ، یکدم فقط بگوباتو چ کرده ام ک سلامم نمی دهی...!؟#محسن_رشیدی ((دیگه هفده سالم نیست!))+۱۸شدم
2728

واقعا همه حرفاشون باد هواست 

اینا قدرت تغییر به این بزرگی رو ندارن، سالای گذشته نشون دادن

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲

فقط استرس میدن

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲
2738

وای شنیدی چی گفتن واسه ۴۰۱؟ 

چرا باید روزی ک فرداش ثبت نام کنکوره همچین تغییراتی رو رسانه ای کنن!!!! با اینکه چیز خاصی نیست واسه ۴۰۱( نسبت به ۴۰۲) ولی من واقعا استرس گرفتم:/ قراره سه دفترچه ای بشه و عمومی و اختصاصی پاسخبرگ مجزا داشته باشن😐

🌻🐾real eyes realize real lies🐾🌻                                                                                          من رویایی دارم رویای رنگارنگ رویای دنیایی سبز  و بدون جنگ ...