2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودشم عزیزم😊

این الان عکس خودته؟؟

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️
2728
ولی من میخرمش خیلی همتون بد سلیقه اید🤣🤣 از همتونم بدم میاد👹👹👹

😂😂😂😂😂😂😂 آقا من رای ندادم نمیشد بدم، خواستم از همین تریبون اعلام کنم رای من گزینه همون مانتو قبلیاتو بپوش بابا هست 🤣🤣🤣

شوخی کردم اسی خییییییییلی خندیدم با تاپیکت ، خیلی باحالی 😁😁

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞
این الان عکس خودته؟؟

خودش کیه؟

❤❤ یه دقیقه این پایینو نگاه میکنید قربون چشمای خوشگلتون https://adanbaba.com/wap/goods/bargainlaunch?launch_id=587433  دوست جونیام بهم رای میدید خوشحالم کنید الهی خدا شما رو خوشحال کنه 😘😘😘
کدوم؟

همون که مانتو پوشیده دیگه؟

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️
2740
😂😂😂😂😂😂😂 آقا من رای ندادم نمیشد بدم، خواستم از همین تریبون اعلام کنم رای من گزینه همون مانتو ق ...

این تاپیک زوده

واسه چند نفر اومدم عکس خودمو بذارم تاپیک به روز شد

قربونت عزیزم😂💗

این تاپیک زوده واسه چند نفر اومدم عکس خودمو بذارم تاپیک به روز شد قربونت عزیزم😂💗

خب منم نمیشه بمونم عکستو ببینم 🙂

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞

یعنی منی که الان رسیدم نه حق رای دادن دارم و نه حق دیدن عکس؟؟؟

این انصاف نیست اسییییییی 😭😭😭😭

مرنجان دلم را ، که این مرغ وحشی 🕊                                     ز بامی که برخواست ، مشکل نشیند  ....💔

خوشگلی عزیزم 😍