2737
2734
عنوان

بیاین حدس بزنین نی نی من چیه

95 بازدید | 13 پست

من تو ۹ هفته ام اولش میخوام سالم و سلامت باشه و جنسیتش برام مهم نیست اما خب هرمادری دوس داره بدونه نینیش چیه و هیجان داره براش

من از کاکائو بدم اومد و غذایی که روغنی بود میدیدم عق میزدم الان بهتر شدم

ی موقع شیرینی دوس دارم ی موقع خیارشور و رو میوه دوس دارم نمک بپاچم

ی موقع هوس چیزای ترش دارم ی موقع شیرین و موقعی هم شور

بالا نمیارم فقط عق میزدم الان بهترم 

بتام تو ۵ هفته ۱۰۰۰بود

ضربان قلب جنین تو ۷ هفته ۱۴۱ بود

صورتم خیلی چرب بوو و الان چربیش رفته قیافمم تغیر نکرده اما همه بهم میگن شبیه پسره قیافت 

دیگه خلاصه ی حدس کوچولو بزنین من خودم حسم قدیه هرکیو ببینم میفهمم بچش چیه واسه خودم تردید دارم 

دلین مامان خوش اومدی تو دلم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من ویارم فقط ترشی وشوری بود وچیزای سرد مثل گوجه خیار بتامم دوروزقبل موعد 116بود نی نیم پسره 

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️ ممنونتم خدا❤️❤️خدایا شکرت ❤️ درخواست دوستی نمیپذیرم 

من میگم پسره...

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم

منم واسه پسرم حالت تهوع داشتم شدید ولی بالا نمیاوردم و از چیزی که خیلی متنفر بود مرغ بود حتی چشمم بهش میفتاد حالم بد میشد..و من تست جوش شیرین انجام دادم واسم دقیق دراومد واسه اطرافیانم هم دقیق بوده تو ی لیوان یه بار مصرف جوش شیرین بریز همون اندازه از ادرار اول صبح رو بریز روی جوش شیرین اگه کف کرد و جباب زد پسره اگه هیچ اتفاقی نیفتاد دختره

منو پسرم    خداجونم منتظرم یکی دیگه از فرشته کوچولوهاتو بسپری دستم قول میدم مث چشام مواظبش باشم