2733
2734
بنظرتون چی تو بدن می‌تونه کم و زیاد باشه که اینجوریم تابستونا که دارم میمیرم الآنم که زمستانه تو خونه داره از گرما گریم در میاد نمیتونم بخاطر بچه پنجره باز کنم والا آرزو به دل یه لباس زمستونی موندم همسرم بیچاره سه سال پیش برام یه پالتو هدیه خرید چقدرم گرون تا حالا حتی از کمد درش نیاوردم هنوزم تو این هوا با این مانتو ابرو بادیان میرم بیرون همه چپ چپ نگام میکنن فکر میکنن لباس ندارم نمی‌دونن چمه،😓😓😓😓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدررر مثل من فهمیدین به منم بگین😂

میشه بخندی؟!                             کاش از سمت خدا معجزه نازل بشود                                                                      تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود:)🌻 دَر دورتَرین فواصِل هَستی، نَزدیکتریٓن مخاطبِ من باش♡
2731
 چقدررر مثل من فهمیدین به منم بگین😂

ننمی‌دونم والا چیکار کنم والا هرچیم میگم همه فکر میکنن الکی حتی اونروز خونه مادرشوهرم اینا از شدت گرما رفتم تو بالکن نفس بکشم گریم داشت در میومد

ننمی‌دونم والا چیکار کنم والا هرچیم میگم همه فکر میکنن الکی حتی اونروز خونه مادرشوهرم اینا از شدت گر ...

آره اطرافیان فکر میکنن الکی شلوغش میکنی من از لباس گرم متنفرم به زور هی غر میزنن

میشه بخندی؟!                             کاش از سمت خدا معجزه نازل بشود                                                                      تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود:)🌻 دَر دورتَرین فواصِل هَستی، نَزدیکتریٓن مخاطبِ من باش♡