2737
2739
عنوان

بدوییین جاهاز خواهرم+یاعالمه عکسسسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 390813 بازدید | 917 پست
مهمونی که دوستداره تو مهمونی تلویزیون ببینه و برای دیدن من نیومده بهتره که بمونه خونش و تلویزیونشو ب ...

اینم شده فضول اینجا 

آخه کی با تو حرف زد میپری وسط عین چی 

ما با اسی حرف می‌زنیم خودش اگه دوست داشت جواب میده تو خودتو نکش

چقدر خوبه این طوری واقعا... طرف ما حداکثر ۵ قلم با پسره.

اره از طرف دیگه دختر و خانوادش برای مجلس عروسی و چیزای دیگه مراعات پسرو میکنن دیگه یا خونه میخرن عروسی نمیگیرن یا عروسی میگیرن خونه نمیخرن 

البته اوناییم که از لحاظ مالی مشکل ندارن دیگه هردوتاش

تجربه ثابت کرده هر چی به کتف تر باشی موفق تر خاهی شد در هر زمینه ای که باشه 😂                    این اسم لعنتی قرار بود یه چیز دیگه بشه ولی نشد😐      یخورده با همدیگه مهربون باشیم 💚💚 🙏                         وقتی توهین میکنید و تلاش میکنید که بیشعوری خودتون رو ثابت کنید و من بی جواب میزارمش نزارید پای درست بودن حرفتون 🙏💚                                                                    آرزوی قبولی توی کنکور رو دارم و هدیه اش هم کمک به بچه های بهزیستی هست 😍💐🌸😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اخه خیلی برام سواله. مثلا همین یدونه یخچال کلی پولشه. میخوام بدونم چطوری مردم پدل جهاز جور می کنن

من سال ۹۵-۹۶ ازدواج‌کردم

شانسم قبل گرونیا تمام وسایلامو خریدم! فک کن من با ۳ میلیون آخرین مدل سامسونگ طرفشویی خریدم!!!یخچال ساید خریدیم ۷م الان شده ۷۷میلیون! شاید از قبل خریدن

خیلیا همون سالها خریدن گذاشتن کنار...یا زمین خریدن یا طلا پس انداز کردن الان میفروشن جهاز میخرن باهاش

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
اخه خیلی برام سواله. مثلا همین یدونه یخچال کلی پولشه. میخوام بدونم چطوری مردم پدل جهاز جور می کنن

ازقبل به فکرش هستن و پول اشو جمع میکنن نه اینکه شب خواستگاری تازه یادشون بیفته 

من از اون دخترام که وقتی بیدار میشم شیطون میگه اخ اخ باز این پیداش شد 
2740
😂😂😂😂😂😂😂😂 آخرش عالی بود عاااااالی!!!

بخدا راست میگم..

پدر شوهرم هم احتمالا براش بگیره همین یه دختره هررچی میخواد میگیرن

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
اینم بگم ک همینجور ک تو اصفهان جهیزیه زیااااد میدن مهریه رو هم زیاد میگیرن😐 مثلا من الان مهریه ام ...

من عروس اصفهانی هاهستم چراپس هرچی جهزیه دیدم تواین چندسال اصلا مالی نبوده درحد معمولی

گاهی پول داشتن زیادی مصرف گرایی بیش از حد میاره مثلا خواهرشوهر شما ....

آره دیگه بقیه هم میبینن میخوان بگیرن چشم و هم چشمی میشه

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️