2733
2739
عنوان

بدوییین جاهاز خواهرم+یاعالمه عکسسسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 390813 بازدید | 917 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه خیلی برام سواله. مثلا همین یدونه یخچال کلی پولشه. میخوام بدونم چطوری مردم پدل جهاز جور می کنن

براي منو جهازم رو بابام پول داد خريديم خوب يا بابامون ميده يا خودمون بايد كار كنيم دربياريم ديگه

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2731

مبارکه

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤
2740
وای خدااا چقدر کار دارم امروز .خستم هاااا.اصن پشیمون شدم خاهرررر نخوردم اصن 🤣🤣🤣

از بس همه گفتن چای بده پشیمون شدی. خب ی سینی پر از استکان بریز بیار هممون دور هم عکس جاهاز میبینیم ی چایی هم میخوریم دیگه😂😂😂😂

یه سوال پول خرید جهاز از کجا اوردین؟ اخه همین یه قلم یخچال کلی پولشه

.

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
2706