2733
2734
عنوان

بدوییین جاهاز خواهرم+یاعالمه عکسسسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 390813 بازدید | 917 پست
خب اینا زن وشوهر به توافق رسیدن وخودشون باید از جهازشون لذت ببرن بقیه چرا باید دخالت کنن

نمیدونستن نی نی سایتی ها دخالت میکنن🤣🤣

مهمانداری هواپیما خوندم و عاشق رشتم بودم😍کلاس گیتار میرم😍 عاشق زندگیمم خدارو شکر میکنم ک بهترین زندگی و بهترین خانواده خدا بهم داده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فلج لفظ مناسبی نیست  من خودم دیسک کمر دارم  روی زمین نشستن و بلند شدن خیلی سخته برام&nbs ...

بله حرف شما درسته 

ولی اون کاربری که من پیامشونو ریپ زدم خودشون از واژه فلج استفاده کرده بودن منم در جواب  ایشون به این صورت حرف زدم

تجربه ثابت کرده هر چی به کتف تر باشی موفق تر خاهی شد در هر زمینه ای که باشه 😂                    این اسم لعنتی قرار بود یه چیز دیگه بشه ولی نشد😐      یخورده با همدیگه مهربون باشیم 💚💚 🙏                         وقتی توهین میکنید و تلاش میکنید که بیشعوری خودتون رو ثابت کنید و من بی جواب میزارمش نزارید پای درست بودن حرفتون 🙏💚                                                                    آرزوی قبولی توی کنکور رو دارم و هدیه اش هم کمک به بچه های بهزیستی هست 😍💐🌸😍
2728
واااای وااای من اصلا تشک مهمون نمی‌خواستم   مامانم رفت بزور ۵ دست سفارش داد هر چی گفتم نم ...

منک اصن کسی ازم نظر نپرسید 

برای جشن هم مهمونا رو دعوت کردن گفتن ۱۰ نفر جای خالی مونده اگ میخوای دوستاتو بگو 😐😐😐

منک اصن کسی ازم نظر نپرسید  برای جشن هم مهمونا رو دعوت کردن گفتن ۱۰ نفر جای خالی مونده اگ میخو ...

😂😂😂😂😂همینن بخدا همشون

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
ایشالله عزیزم بزودی  امضات قدت چنده؟ میخوای چاق بشی؟

قدم ۱۷۵ 

هیکلم خیلی خوبه ولی چون صورتم لاغره دوس دارم یخورده تپل بشم

تجربه ثابت کرده هر چی به کتف تر باشی موفق تر خاهی شد در هر زمینه ای که باشه 😂                    این اسم لعنتی قرار بود یه چیز دیگه بشه ولی نشد😐      یخورده با همدیگه مهربون باشیم 💚💚 🙏                         وقتی توهین میکنید و تلاش میکنید که بیشعوری خودتون رو ثابت کنید و من بی جواب میزارمش نزارید پای درست بودن حرفتون 🙏💚                                                                    آرزوی قبولی توی کنکور رو دارم و هدیه اش هم کمک به بچه های بهزیستی هست 😍💐🌸😍
2738

منم ترکم

تمام کمال جهزیمو خودم گرفتم نزدیک پونصد ملیون خرج کردم....

بابام پولدار نیست متوسطیم ولی جهزیه عالی خریده همیشهدبرادختراش

قسمت نشد برم بچینم

لعنت ب باعثش💔💔💔💔💔

من به دستان خدا خیره شدم،معجزه شد....🌸🌿انـــسان ،فقط چیزی را دوست دارد که کامـــل تصــاحب ،نکرده اســـت(پونصد باربخون)......
قدم ۱۷۵  هیکلم خیلی خوبه ولی چون صورتم لاغره دوس دارم یخورده تپل بشم

خب پس قدت بلنده 

برعکس من میخوام لاغر بشم 😁😁

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
فلج لفظ مناسبی نیست  من خودم دیسک کمر دارم  روی زمین نشستن و بلند شدن خیلی سخته برام&nbs ...

من مامانم رو زمین نمیشینه خونه مادربزرگم میریم دوبلکسه قسمت بالا مبل داره قسمت پایین مبل نداره چون طبقه پایین عادت داره بالا نمیره یکسره تا آخر مهمونی سرپاس

مهمانداری هواپیما خوندم و عاشق رشتم بودم😍کلاس گیتار میرم😍 عاشق زندگیمم خدارو شکر میکنم ک بهترین زندگی و بهترین خانواده خدا بهم داده
اری .خیلی دارن حرص میزنن

منم حرص خوردم 🤣🤣خدایی حق میگن ولی چیزی نمیشه گفت

آره چرانشه درس میخونن دوتاشون 

منم دانشجو بودم موقع ازدواج ولی تلویزیون تو خونه واجبه البته خریدش با پسر هست ولی اسی کاش برای خواهرت مبل میخریدی اینقدر زحمت کشیدید اخرش میان میگن یه مبل نداشت و زحمتتون رو هیچچی میکنن من سال ۹۳ ازدواج کردم ولی سرویس چوبم رو سنگین برداشتم چون خیلی تو چشمه برای جهیزیه ؛ اونموقع فقط مبلم ده تومن شد 

2706